Siirt'teki Annelere Gebelik Eğitimi

Siirt'teki Annelere Gebelik Eğitimi
28 Ocak 2017

Gebe Bilgilendirme sınıfı eğitimcisi tarafından Çok Amaçlı Toplum Merkezleri (ÇATOM) ve ULUS Toplum merkezlerinde anne ve anne adaylarına eğitim verildi.

Siirt'teki Annelere Gebelik Eğitimi

Siirt Merkez Toplum Sağlığı Merkezine bağlı Gebe Bilgilendirme sınıfı eğitimcisi ebe Mekiye Satan tarafından anne ve anne adaylarına eğitim verildi. Bu eğitimler  Çok Amaçlı Toplum Merkezleri (ÇATOM) ve ULUS Toplum merkezlerinde gerçekleştirildi. Halk Sağlığı Müdürü Dr. Erol Emre Ömür, gazetecilere yaptığı açıklamada, Gebe Bilgilendirme sınıfı eğitimi düzenlenmiş olup, eğitim programını tamamlamış olan katılımcılara katılım belgelerinin takdim edildiğini belirtti. Gebe bilgilendirme sınıfı programı kapsamında katılımcılara birçok konu hakkında eğitimler verildi. Ömür, "Katılımcılara, 'Gebelik Süreci ve Tehlike Belirtileri, Doğum Süreci ve Doğum Ağrısıyla Baş Etme Yöntemleri, Yeni Doğanın Bakımı, Doğum Sonrası Gebelikten Korunma' konularında eğitim verildi." diye konuştu.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.