Şeyma Subaşı İkinci Çocuk Sorularına Beklenmeyen Bir Cevap Verdi!

Şeyma Subaşı İkinci Çocuk Sorularına Beklenmeyen Bir Cevap Verdi!
07 Kasım 2017

Acun Ilıcalı'nın eşi ve sosyal medyanın fenomen ismi Şeyma Subaşı, ikinci çocukla ilgili sorulara beklenmeyen bir cevap verdi!

Türkiye'nin en çok konuşulan çifti Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı, Eylül ayında Fransa'da dillere destan bir düğünle evlenmişti. Ünlüler geçidini aratmayan düğün, günlerce gündemde kalmış, hala da konuşulmaya devam ediyor. 4 yaşında Melisa adında kızları bulunan çiftin, evlendikten sonra Melisa'ya kardeş yapabilecekleri düşünülürken, Şeyma Subaşı ikinci bebek sorularına beklenmeyen bir cevap verdi.   Şeyma Subaşı İkinci Çocuk Sorularına Beklenmeyen Bir Cevap Verdi!  

Şeyma Subaşı İkinci Bebek Sorularına Cevap Verdi!

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı evlendikten sonra, fazla vakit kaybetmeden kızları Melisa'ya kardeş yapacakları iddiası öne sürülmüştü. İddialar karşısında sessizliğini bozan Şeyma Subaşı konuya açıklık getirdi. Geçtiğimiz akşam Asmalımescit'te bir mekandan çıkarken görüntülenen Şeyma Subaşı, magazin muhabirlerinden kaçamadı. Muhabirler kendisini çekerken Şeyma Subaşı da kapıdaki çalgıcıları videoya çekip şarkılarına bir süre eşlik etti. Yaşanan keyifli anların ardından muhabirlerin sorularını yanıtlayan Şeyma Subaşı, 'Acun beyle ikinci çocuğu düşünüyor musunuz?' sorusuna 'Şu an için öyle bir planımız yok' şeklinde cevap verdi. Evlendikleri günden beri ikinci çocuğu yapacaklarına dair çıkan iddialar da böylece çürümüş oldu.   Şeyma Subaşı İkinci Çocuk Sorularına Beklenmeyen Bir Cevap Verdi!  

Aynı Soruya Bir Cevap da Sosyal Medyadan Verdi

Magazin muhabirlerinin 'İkinci çocuğu düşünüyor musunuz?' sorusuna 'Öyle bir planımız yok' şeklinde cevap veren Şeyma Subaşı İnstagram hesabı üzerinden de aynı soruya cevap verdi. Ablası Kübra Subaşı Açıl'ın kızı Duru ve kendi kızı Melisa ile olan fotoğrafını takipçileriyle paylaşan Şeyma Subaşı, fotoğrafa 'benim zaten iki çocuğum var' notunu ekledi.   Şeyma Subaşı İkinci Çocuk Sorularına Beklenmeyen Bir Cevap Verdi!  

Melisa'nın Doğum Günü de Çok Konuşulmuştu

Attığı her adımı olay olan, özellikle sosyal medya paylaşımları ile dikkatleri üzerine çeken Şeyma Subaşı, İnstagram'da geniş bir hayran kitlesine sahip. Stili ve yaşam tarzı oldukça merak uyandıran Subaşı, geçtiğimiz günlerde yine İnstagram hesabı üzerinden kızı Melisa'nın doğum gününe ait fotoğraflar paylaştı. 4 yaşına giren Melisa'nın doğum günü de çiftin düğünü kadar renkli görüntülere tanıklık etti. Bir çok ünlü ismin katıldığı doğum gününde, birbirinden eğlenceli aktiviteler yapılırken, Acun Ilıcalı da yurt dışındaki işlerini yarıda bırakarak kızını yalnız bırakmadı.   Şeyma Subaşı İkinci Çocuk Sorularına Beklenmeyen Bir Cevap Verdi!   Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklamanız yeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Hakan 1. Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan.2. Osmanlı padişahlarına verilen unvan.