Serena Williams Hamile Olduğunu Açıkladı!

Serena Williams Hamile Olduğunu Açıkladı!
22 Nisan 2017

Ünlü tenisçi Serena Jameka Williams, hamile olduğunu açıkladı. Bir sosyal medya platformu kurucusu olan Aleksis Ohanyan ile nişanlı Serena Williams, yaklaşık 20 haftalık hamile olduğunu takipçileriyle paylaştı. 35 yaşındaki raketin kraliçesi, paylaşımının ardından çok süre geçmeden hemen fotoğrafı sildi. Bu fotoğraf takipçilerinin gözünden kaçmadı ve medyada geniş yer buldu. Serena Williams'ın yayıncısı, ünlü tenisçinin sonbaharda ilk çocuğunu doğuracağını açıkladı. Bebeğin cinsiyeti ile alakalı herhangi bir açıklamada bulunulmadı.   Serena Williams Hamile Olduğunu Açıkladı!  

Serena Williams Kimdir?

Serena Jameka Williams 1981 doğumlu ABD'li tenis oyuncusudur. 21 Grand Slam şampiyonluğu ve çift kadınlarda üç, tek kadınlarda bir olimpiyat madalyası bulunmaktadır. 2005 yılında ünlü bir spor dergisi tarafından son 40 yılın en iyi oyuncusu seçilmiştir.   Serena Williams Hamile Olduğunu Açıkladı!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.