• gebe.com
  • /
  • Ünlü Tenisçi Serena Williams Bebeğini Dünyaya Getirdi

Ünlü Tenisçi Serena Williams Bebeğini Dünyaya Getirdi

Serena Williams doğum yaptı! Ünlü tenisçi ve bebeğinin sağlık durumlarının iyi olduğu açıklanırken, bebeğin cinsiyetinin kız olduğu öğrenildi.

Ünlü Tenisçi Serena Williams Bebeğini Dünyaya Getirdi
Serena Williams doğum yaptı! Tenis dünyasının gelmiş geçmiş en iyi oyuncularından bir olan Serena Williams bebek sahibi oldu. Doğum haberini veren ise ünlü tenisçinin koçu oldu ve Serena ile bebeğinin sağlık durumlarının gayet iyi olduğunu açıkladı.   serena williams doğum  

Serena Williams Doğum yaptı!

Reddit’in kurucularından Alexis Ohanian ile uzun süredir birlikte olan Serena Williams doğum için Çarşamba günü West Palm Beach’te bir hastaneye yatmıştı. Ünlü çift geçtiğimiz Cumartesi günü (02.09.2017) bebeklerine kavuştu. Bir kız bebek sahibi olan Serena Williams, doğumdan sonra yaptığı açıklamada: 'İnanılmaz derecede heyecanlıyım. Hissettiklerimi kelimelere dökmek imkânsız' dedi. Ünlü tenisçi Rafael Nadal ile birkaç ay önce doğum yapan Beyonce, doğum haberini duyar duymaz tebrik mesajı yayınladı.   serena williams doğum  

Ocak Ayında Tekrar Kortlara Dönecek

Serena Williams, Nisan ayında sosyal paylaşım platformu Snapchat’te fotoğrafını paylaşarak hamile olduğunu kamuoyuna duyurmuştu. Bugüne kadar tam 23 Grand Slam turnuvası kazanan ünlü tenisçi en son, Avustralya Açık turnuvasında şampiyon olmuştu. Serena Williams’ın Ocak 2018’te düzenlenecek olan bir sonraki Avustralya Açık’ta kortlara dönmesi bekleniyor.   Diğer Geberazzi haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.  
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Rabia 1. Dördüncü. 2. Saatteki salisenin altmışta biri. 3. Tanzimat’tan sonra memurlukta bir rütbe.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.