Serdar Ortaç'ın Eşi Chloe'dan Hamilelik İddialarına Yanıt!

Serdar Ortaç'ın Eşi Chloe'dan Hamilelik İddialarına Yanıt!
19 Ağustos 2017

Serdar Ortaç'ın karısı hamile mi? Chloe Loughnan hakkında çıkan hamilelik iddialarına açıklık getirdi!

Serdar Ortaç'ın karısı hamile mi? Serdar Ortaç bebek planları yaptıklarını geçtiğimiz günlerde açıklamıştı. Ankara konseri sonrasında verdiği röportajda artık baba olmak istediğini söyleyen Serdar Ortaç, önümüzdeki yıl için bebek düşündüklerini söylemişti. Birkaç gün önce Bebek'te görüntülenen eşi Chloe, spor sonrası magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Biraz kilo aldığı gözlenen Chloe, hakkında çıkan hamilelik iddialarına da değindi.   Serdar Ortaç'ın Eşi Chloe'dan Hamilelik İddialarına Yanıt!  

Serdar Ortaç'ın Karısı Hamile mi?

Chloe hamilelik iddialarına yanıt verdi! Serdar Ortaç'ın bebek konusunda bir türlü ikna edemediği eşi Chloe'un hamile olduğuna dair iddialar bir süredir ortalıklarda dolaşıyordu. Spor sonrası görüntülenen Chloe Loughnan, bu iddialara açıklık getirdi. Hamile olmadığını, sadece biraz kilo aldığını söyleyen Chloe Loughnan 'Hamile değilim. Siz farketmiyorsunuz ama bu yaz çok kilo aldım. Uzun zamandır spor yapmıyorum. Şimdi spor yapıp kiloları vermem lazım.' şeklinde konuştu.   Serdar Ortaç'ın Eşi Chloe'dan Hamilelik İddialarına Yanıt!   Diğer Geberazzi haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.      

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.