Serdar Ortaç Sonunda Baba mı Oluyor!

Serdar Ortaç Sonunda Baba mı Oluyor!
25 Mart 2017

Serdar Ortaç kısa bir süre önce basında geniş yer bulan baba olma iddialarıyla ilgili açıklamada bulundu.

Pop müzik şarkıcısı Serdar Ortaç'ın bebek özleminin sonra erdiği iddia edildi. 7 Haziran 2014 tarihinde İrlandalı model Chloe Loughnan evlenen Serdar Ortaç'ın baba olacağına dair haberler basında geniş yer buldu. Ortaç'ın baba olacağına dair iddia, şarkıcı Arto'dan geldi. Bir televizyon programına telefonla bağlanan ünlü şarkıcı Arto çiftle ilgili büyük müjdeyi verdi. Arto, Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan çiftinin bebek beklediğini iddia etti. Uzun süredir baba olma isteğini her fırsata dile getiren Ortaç'ın, bunun için eşi Chole'u ikna etmesi gerektiği basında çıkan haberlerde sık sık yer alıyordu. Peki, Serdar Ortaç baba mı oluyor?

Serdar Ortaç 2014 Yılında Evlenmişti

Kendisinden 21 yaş küçük İrlandalı Model Chole Loughnan ile 2014 yılında dünya evine giren 47 yaşındaki Serdar Ortaç, evlendiğinden bu yana çocuk sahibi olmak istediğini dile getiriyordu. Edinilen bilgiye göre, uzun süredir eşi Chole'i baba olmak istediği konusunda ikna etmeye çalışan Ortaç'ın sonunda onu ikna etmeyi başardığı yapılan yorumlar arasında yer alıyordu. Ortaç'ın, baba olmak istediğini ifade etmesine karşın Chole'yi ikna edememesinden dolayı bebek için daha erken açıklamaları yaptıkları iddia edilmişti.

Bebek İddası Arto'dan Geldi

  Serdar Ortaç Sonunda Baba mı Oluyor!   Şu sıralar Miami'de tatil yapan Serdar Ortaç ve eşinin yanlarında bulunan yakın arkadaşları Arto, katıldığı programın sunucusu Lerzan Mutlu ile yaptığı görüntülü görüşmede müjdeli haberi verdiği öğrenildi. Buna sebep olarak da geçtiğimiz günlerde Serdar Ortaç'ın Instagram hesabından paylaştığı eşi Chloe ile birlikte görüntüler olduğu belirtildi. Söz konusu videoda Ortaç'ın eşinin karnı öpüldüğü ve videoyu izleyenlerin aklında soru işareti uyandırdığı, Arto'nun yapmış olduğu açıklama sonrasında da sevilen çiftin muradına erdikleri haberleri basında yer almaya başladı.

Serdar Ortaç İddiaları Reddetti!

Pop müziğin sevilen sanatçı Serdar Ortaç ve eşiyle ilgili Arto, ABD’de bulunan Ortaç-Loughnan çiftinin bebek beklediğini ileri sürdü. Bu iddia üzerine ünlü şarkıcının bir haber kanalına yaptığı açıklamada Arto’nun bu iddialarının gerçeklik barındırmadığını açıkladığı öğrenildi.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.