Serdar Ortaç Baba Oluyor!

Serdar Ortaç baba oluyor! Sonunda eşi Chloe'yi bebek konusunda ikna eden Serdar Ortaç, 2018 yılında bebek sahibi olmayı planladıklarını açıkladı!

Serdar Ortaç baba oluyor! Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği 7. Ankara Büyük Festivali'nde sahne alan şarkıcı Serdar Ortaç, nihayet baba olacağını açıkladı. Konserden sonra magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Serdar Ortaç, eşi Chloe'yi bebek konusunda sonunda ikna ettiğini söyledi ve 2018 yılında bebek sahibi olmayı planladıklarını açıkladı.   serdar ortaç baba  

Serdar Ortaç Baba Oluyor!

  Neredeyse her röportajında baba olmak istediğini dile getiren Serdar Ortaç, sonunda eşi Chloe'yi bebek konusunda ikna etmenin mutluluğunu yaşıyor. Ankara'daki konser sonrası muhabirlerin sorularını yanıtlayan ünlü çift, 2018 yılında bebek sahibi olmak istediklerini açıkladı. Ünlü popçu konser sonrasında yaptığı açıklamalarda hastalığı hakkında da konuştu.   serdar ortaç baba oluyor  

'Hastalığım Bana Düğün Hediyesi Oldu'

Serdar Ortaç Ankara konseri sonrasında yaptığı açıklamalarda hastalığı hakkında da konuştu. MS hastası olan ünlü şarkıcı: ' MS hastalığının çaresi henüz bulunmadı. Yürürken bir anda kısmi felç olmuş gibi ayaklarım tutmuyor. İlk kez yıllar önce askerliğimde atak geçirmiştim. Yıllar sonra evlendiğim gün karımla imzayı atacakken atak geldi. MS bana düğün hediyesi oldu.' şeklinde konuştu.   Diğer Geberazzi haberlerimiz için buraya tıklamanız yeterli!
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Pakize 1. Temiz, lekesiz. 2. Halis, saf.
Erkek Bebek İsimleri
Hakan 1. Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan.2. Osmanlı padişahlarına verilen unvan.