Seray Sever Hamile mi? Başak Sayan'ın Sözleri Akıllarda Soru İşareti Bıraktı

Seray Sever Hamile mi? Başak Sayan'ın Sözleri Akıllarda Soru İşareti Bıraktı
14 Haziran 2017

Seray Sever hamile mi? Başak Sayan, ikizleri için düzenlediği partide söylediği sözler ile akıllarda soru işareti bıraktı.

Seray Sever hamile mi? Ünlü oyuncu Başak Sayan, geçtiğimiz günlerde doğan ikizleri Milan ve Ares için bir parti düzenledi. Partiye, Başak Sayan'ın yakın arkadaşı Seray Sever de katıldı. İki yakın arkadaş, basın mensuplarına bebeklere olan düşkünlüklerinden bahsederken, Başak Sayan'ın kurduğu bir cümle, Seray Sever'in hamile olduğu şeklinde yorumlandı.

Seray Sever Hamile mi? Başak Sayan'ın Sözleri Akıllarda Soru İşareti Bıraktı

Seray Sever Hamile mi?

Başak Sayan, ikizleri için düzenlediği partide Seray Sever ile birlikte muhabirlerin sorularını yanıtladı. Sohbet esnasında Başak Sayan'ın 'Seray da yakında anne olacak' demesi, Seray Sever'in hamile olduğu söylentilerine neden oldu. Muhabirlerin Seray Sever'e dönüp 'Yoksa hamile misiniz?' sorusu üzerine, 'şu an için böyle bir durum yok fakat en kısa sürede ben de anne olmak istiyorum' dedi.

Her An Evlenebilirler

  Seray Sever Hamile mi? Başak Sayan'ın Sözleri Akıllarda Soru İşareti Bıraktı   Uzun süredir beraber olan Eray sünbül ve Seray Sever çifti, her an evlenebilir. Seray Sever geçtiğimiz kış aylarında verdiği bir röportajında 'Evlilik için acelemiz yok, önümüzdeki yaz evlenebiliriz.' demişti.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.