• gebe.com
  • /
  • Seray Sever'den Nihat Hatipoğlu'na 'Bebek' Sorusu

Seray Sever'den Nihat Hatipoğlu'na 'Bebek' Sorusu

44 yaşındaki güzel oyuncu Seray Sever bebek özlemi mi çekiyor? Nihat Hatipoğlu'na yönelttiği soru, akıllarda soru işareti bıraktı.

Seray Sever'den Nihat Hatipoğlu'na 'Bebek' Sorusu

Seray Sever bebek mi istiyor? Geçtiğimiz günlerde bir arkadaşıyla birlikte 'Nihat Hatipoğlu ile İftar' programını izlemek için Sultanahmet Meydanı'na giden ünlü oyuncu Seray Sever, Nihat Hatipoğlu'na sorduğu soruyla gündeme geldi. Her röportajında bebek istediğini dile getiren Seray Sever, Nihat Hatipoğlu'na bebek isteyenler için özel bir dua olup olmadığını sordu.  

seray sever bebek

 

Seray Sever Bebek İstiyor!

Ünlü oyuncu Seray Sever, Nihat Hatipoğlu'nun iftar programına seyirci olarak katılmak için önceki günlerde Sultanahmet Meydanı'ndaydı. Soru sormak için söz alan 44 yaşındaki güzel oyuncu Seray Sever, canlı yayında Nihat Hatipoğlu'na bebek isteyenler için özel bir dua olup olmadığını sordu. Nihat Hatipoğlu'nun cevabı ise: 'Bebek için 'Allah nasip etsin, İnşallah demek lazım. Dua edersek Rabbimiz o duaları kabul eder.' şeklinde yanıt verdi.   seray sever bebek  

'Ünlüleri Sosyal Medya Üzerinden Eleştirmek Günah mı?'

Nihat Hatipoğlu'na soru sormak için söz isteyen Seray Sever, bebek sorusundan önce ünlü kişilerin sosyal medya üzerinden fiziklerinin eleştirilmesinin günah olup olmadığını sorarken 'çok acımasızca eleştiriler kul hakkına girer. İnsanın hakkına ve hukukuna tecavüz etmemek lazım, insanları üzmemek gerekir.' cevabını aldı.  

Seray Sever Hamile Olduğu İddialarını Yalanladı

Seray Sever, geçtiğimiz haftalarda Başak Sayan'ın bebekleri için düzenlediği 'Baby Shower' partisinde görüntülenmişti. Başak Sayan'ın 'Seray da yakında anne olacak' demesi, magazin muhabirlerini heyecanlandırmıştı fakat Seray Sever hemen açıklamasını yaparak hamile olmadığınısöylemişti.   Diğer Geberazzi haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Maarif Bilgi, kültür.