Selin İmer'in Hamile Olduğu İddia Edildi!

Selin İmer'in Hamile Olduğu İddia Edildi!
07 Eylül 2017

Selin İmer hamile mi? Sosyetenin önemli simalarından biri olan Selin İmer'in bebek beklediği iddiaları ortalığı karıştırdı!

Selin İmer Hamile mi?

Selin İmer hamile mi ? Eşiyle boşanmak üzere olan Mustafa Ceceli'nin, Selin İmer'le aşk yaşadığı ortaya çıkınca uzun süre magazin gündemini meşgul eden sosyetik güzel Selin İmer, geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Mustafa Ceceli ile yaşadıkları ev için beyaz eşya bakan sosyetik güzelin kilo aldığı gözlendi ve Selin İmer bebek bekliyor iddiaları ortaya atıldı.     Selin İmer'in Hamile Olduğu İddia Edildi!  

Mustafa Ceceli ile Olan Evlilikleri Hakkında İlk Kez Açıklama Yaptı!

Mustafa Ceceli'nin, 9 yıllık eşi Sinem Ceceli'den boşanır boşanmaz 10 Temmuz'da Selin İmer ile evlenmesi, pek çok kişinin tepkisine neden olmuştu. Yapılan olumsuz eleştirilere bugüne kadar cevap vermeyen Selin İmer, annesi ile çıktığı alışveriş esnasında magazin muhabirleri tarafından soru yağmuruna tutuldu. Selin İmer, sorular karşısında yalnızca 'Mustafa ile olumsuz hiçbir haber veya yorumu önemsememeye çalışıyoruz.' demekle yetindi. Mustafa Ceceli ise Selin İmer'le evlendikten sonra 'Selin ile olan evliliğime herkes çok tepki gösterdi. Ben şu ana kadar hep sustum ancak kimse neler yaşadığımızı bilmiyor.' şeklinde açıklama yapmıştı.   Selin İmer'in Hamile Olduğu İddia Edildi!  

Selin İmer Kimdir?

Merhum iş adamı İnsel İmer ve Canan İmeri'in kızı Selin İmer, 14 Ocak 1983 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İtalyan ortaokulu ve Mef'te orta öğrenimini tamamlayan Selin imer, daha sonra eğitimi için yurtdışına yerleşti. Yurtdışında psikoloji, reklam ve moda üzerine eğitim alan Selin İmer, eğitiminden sonra bir süre daha yurtdışŸında yaşadı. Ülkeye döndükten sonra adı pek çok isimle anılan Selin İmer'in en son Arda Turan ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Sürekli kürk giydiği için eleştirilere maruz kalan sosyetik güzel, 10 Temmuz'da Mustafa Ceceli ile nikah masasına oturarak tekrar basının tüm ilgisini üzerine çekti.   Diğer Geberazzi haberleri için buraya tıklayabilirsiniz!
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.