Selin Gökbakar'ın Hamilelik Kilolarını Nasıl Verdiği Ortaya Çıktı!

Selin Gökbakar'ın Hamilelik Kilolarını Nasıl Verdiği Ortaya Çıktı!
09 Eylül 2017

Selin Gökbakar doğum sonrası fit görüntüsüyle dikkat çekiyor! Peki, doğumundan kısa bir süre sonra hamilelik kilolarından nasıl kurtuldu? İşte cevabı...

Selin Gökbakar doğum sonrası görüntüsüyle konuşuluyor! Ünlü komedyen Şahan Gökbakar'ın eşi Selin Gökbakar hamile olduğunu 2016 yazında açıklayarak ikinci kez anne olacağını müjdelemişti. 6 ay önce kızı Ela'yı dünyaya getiren Selin Gökbakar, şu sıralar verdiği kilolar ile gündemde! Doğumun ardından kısa bir süre içinde eski formuna kavuşan Selin Gökbakar'ın kilolarını nasıl verdiği herkes tarafından merak ediliyordu. Hala kızını emzirmeye devam eden Gökbakar'ın hamilelik kilolarından nasıl kurtulduğunun sırrı, instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla ortaya çıktı.  

Selin Gökbakar Doğum Sonrası Kilolarını Nasıl Verdi?

  Selin Gökbakar'ın Hamilelik Kilolarını Nasıl Verdiği Ortaya Çıktı!  

Yaşam Koçu ile Anlaştı

Hamilelik kilolarından kurtulmak için diyet yapmak yerine sağlıklı beslenmeyi tercih eden Gökbakar, yaşam koçuyla anlaştı. Yaşam koçunun hazırladığı özel beslenme programına uyan Selin Gökbakar, günlük öğünlerinde buharda pişmiş brokoli, kıymalı karnabahar, avokadolu menemen ve brokoli muffin gibi sağlıklı besinlere yer verdi. Hollywood yıldızlarının bir numaralı tercihi olan granolayı ise atıştırmak istediği zamanlarda tüketti. Beslenme programını, düzenli olarak yaptığı egzersizlerle de destekleyerek hamilelik kilolarından çabucak kurtuldu. Bu sırrı ise instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla açığa çıktı!   Selin Gökbakar'ın Hamilelik Kilolarını Nasıl Verdiği Ortaya Çıktı!

Hamileliğinde 16 Kilo Almıştı

Mutfakta vakit geçirmeyi çok seven Selin Gökbakar, beslenme programındaki yemekleri yaparken çekildiği fotoğrafları, sosyal medya hesaplarından neredeyse her gün paylaşıyor. Kızı Ela'yı doğurduktan sonra yaptığı açıklamada, hamileliği boyunca 16 kilo aldığını söyleyen Gökbakar, doğumunun üzerinden geçen 6 ayda aldığı kilolardan sağlıklı beslenme ve egzersiz ile hızla kurtuldu.   Selin Gökbakar'ın Hamilelik Kilolarını Nasıl Verdiği Ortaya Çıktı!   Diğer Geberazzi haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.