Selen Soyder'in Hamile Olduğu İddia Edildi

Selen Soyder'in Hamile Olduğu İddia Edildi
29 Haziran 2017

Selen Soyder hamile mi? Alaçatı'da eşi Oren Fransez ile tatil yaparken görüntülenen Selen Soyder'in hamile olduğu iddia edildi!

Selen Soyder hamile mi? Uzun süredir beraber olduğu Oren Fransez ile 2015'in Ağustos ayında evlenen Selen Soyder, evliliklerini aylarca basından saklamıştı. Bayadır ortalarda görünmeyen çift, geçtiğimiz günlerde İzmir'in çeşme ilçesinde tatil yaparken görüntülendi. Alaçatı'da bir plajda gün boyunca eğlenen Selen Soyder ve eşi Oren Fransez'in bebek beklediği iddia edildi.   

Selen Soyder Hamile mi?

'Hangimiz Sevmedik' adlı dizide başrol oynayan Selen Soyder, rol arkadaşı Can Yaman ile kavga edince diziden ayrılmış ve sonrasında başka bir projede yer almamıştı. Geçtiğimiz günlerde ise eşi Oren Fransez ile Alaçatı'da tatil yapan Selen Soyder'in görüntüleri, hamile olduğu iddialarına neden oldu. Eşi güneşlenirken deniz giren Selen Soyder'in, hamile bir arkadaşıyla sohbet ettiği ve hamilelik ile ilgili tüyolar aldığı öğrenildi.

Soruları Yanıtsız Bıraktı

Selen Soyder'in hamile arkadaşıyla bebek ve gebelik üzerine konuştuğunu görenler, ünlü oyuncunun hamile olduğunu iddia etse de çift, magazin muhabirlerinin bu sorusunu yanıtsız bırakmayı tercih etti.  

Diğer Geberazzi haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.