Seda Önder Kızının Yüzünü İlk Kez Gösterdi!

Seda Önder Kızının Yüzünü İlk Kez Gösterdi!
23 Mart 2018

Şarkıcı Seda Önder, doğumdan sonra sır gibi sakladığı kızının yüzünü ilk kez gösterdi!

Ocak ayının başlarında doğum yapan şarkıcı Seda Önder, kızı Tanem Yade’nin yüzünü nihayet gösterdi! Nazardan korktuğu için uzun süredir bebeğinin fotoğrafını paylaşmayan şarkıcı, sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğrafla Tanem Yade’yi sevenleriyle tanıştırdı!

Seda Önder Kızı Tanem Yade'yi Sonunda Gösterdi!

Demet Akalın’ın vokalistliğini yaparak adını duyuran ve sonra ‘Şahaser’ adlı single çıkartarak müzik kariyerine devam eden Seda Önder, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi İlhan Sapan ile geçtiğimiz yıl hayatını birleştirmişti. Evliliklerinin birinci yılında hamile olduğunu müjdeleyen Seda Önder, bebeği Tanem Yade’yi Ocak ayının başlarında kucağına almıştı. O günden bu yana, her ünlü gibi bebeğini sır gibi gizleyen şarkıcı, önceki gün kızının fotoğrafını paylaştı

Seda Önder Kızının Yüzünü İlk Kez Gösterdi!

Annesinin Kopyası!

Ünlü şarkıcının ‘Biraz daha büyüyeyim, büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öpeceğim, hayırlı kandiller’ notu ile paylaştığı fotoğraf, kısa süre içinde binlerce beğeni aldı. Şu anda 3 aylık olan kızı Tanem Yade’nin annesine olan benzerliği ise dikkatlerden kaçmadı.

Doğumdan Çok Hastane Odası Konuşulmuştu!

Hastane odası hazırlıklarına doğumdan 3,4 ay önce başlayan Seda Önder’in doğumundan çok hastane odası konuşulmuştu. Kuğu konsepti tercih ettiği hastane odasında, süslemelerden ikramlara kadar her şey kuğu figürü ile hazırlatılmıştı. Şakayla karışık Baby Shower ve hastane odası süsleme işlerine girebileceğini söyleyen şarkıcı, bu konudaki başarısını instagram sayfasından paylaştığı fotoğraflarla herkese kanıtlamıştı.

Seda Önder Kızının Yüzünü İlk Kez Gösterdi!

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.