Seda Önder Hamile Olduğunu Böyle Duyurdu!

Seda Önder Hamile Olduğunu Böyle Duyurdu!
27 Eylül 2017

Geçtiğimiz sene İlhan Sapan ile evlenen şarkıcı Seda Önder hamile olduğunu açıkladı!

Geçtiğimiz yıl İlhan Sapan ile dünyaevine giren şarkıcı Seda Önder hamile olduğunu açıkladı. Evliliklerinin 1. yıl dönümünde bu güzel haberi sevenleriyle paylaşan Önder, 6 aylık bir kız bebek beklediğini müjdeledi.   Seda Önder Hamile Olduğunu Böyle Duyurdu!  

Seda Önder Hamile Olduğunu Duyurdu!

30 yaşındaki şarkıcı Seda Önder, bir zamanlar Demet Akalın'ın vokalistliğini yapmıştı. Daha sonra çıkarttığı 'Şaheser' adlı single ile adını geniş kitlelere duyuran şarkıcı, geçtiğimiz sene İlhan Sapan ile nikah masasına oturdu. Birkaç gün önce evliliklerinin 1. yıldönümünü kutlayan çift, müjdeli haberi de sevenleriyle paylaştı. İnstagram hesabından hamile olduğunu açıklayan şarkıcı Seda Önder, kısa süre içinde birçok tebrik mesajı aldı.   Seda Önder Hamile Olduğunu Böyle Duyurdu!  

'Arkamda Dağ Gibi Duranımsın'

Seda Önder hamile olduğunu açıkladığı fotoğrafa, eşi İlhan Sapan için de övgü dolu sözler eklemeyi unutmadı. 'Yapmış olduğum iyiliklerin en anlamlı karşılığı, kızımın aslan babası, benim ömürlük aşkım, arkamda dağ gibi duranımsın, en zor sınavım. Nice güzel yıllarımız olsun, çoğalarak...'  

Kız Bebek Bekliyor

Seda Önder bebek beklediğini instagram hesabından duyururken, paylaştığı fotoğrafta bebeğin 6 aylık olduğunu ve cinsiyetinin kız olduğunu belirtti. Diğer Geberazzi haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.