Seda Önder Kızına Kavuştu!

Seda Önder Kızına Kavuştu!
17 Ocak 2018

Seda Önder, kızı Tanem Yade'ye önceki gün kavuştu. Doğumunun önüne geçen detay ise hastane odasının süslemesi oldu!

Bir zamanlar Demet Akalın'ın vokalistliğini yapan, daha sonra çıkardığı 'Şaheser' adlı single ile tanınırlığını arttıran şarkıcı Seda Önder, geçtiğimiz sene iş adamı İlhan Sapan ile evlenmişti. Evliliklerinin 1. yıldönümünde hamile olduğunu açıklayan ünlü şarkıcı, geçtiğimiz günlerde bebeğini dünyaya getirdi.

Seda Önder Doğum Yaptı!

Ünlü şarkıcı Seda Önder, kızı Yade'yi önceki gün sağlıklı bir şekilde kucağına aldı. İnstagram hesabından 'Ayaklarına kadar aşık olunabiliyormuş' notu ekleyerek paylaştığı fotoğrafla doğum yaptığını duyuran Seda Önder, şu sıralar annelik duygusunu tatmanın heyecanını yaşıyor. Maslak'taki özel bir hastanede doğum yapan şarkıcı, kızına 'Tanem Yade' ismini verdi.

Seda Önder Kızına Kavuştu!

Doğumdan Çok Hastane Odası Konuşuldu

Önceki günlerde doğum yapan Seda Önder'in, doğumundan çok hastane odası konuşuldu. Kuğu konsepti ile hazırlattığı odada ikramlardan, süslere kadar çoğu şey kuğu figüründeydi. Yaklaşık 6 ay önce hastane odasının süslemesi için hazırlıklara başladığını söyleyen Seda Önder, sevenlerinden de tam not aldı. Şakayla karışık, Baby Shower ve hastane odası süsleme işlerine girebileceğini belirten Önder, bu konudaki hünerini de herkese kanıtlamış oldu.

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.