Karnı Burnunda! İşte Seda Bakan'ın Son Hali...

Karnı Burnunda! İşte Seda Bakan'ın Son Hali...
12 Temmuz 2019

Seda Bakan doğum için geri sayıma başladı! Şu sıralar eşi Ali Erel ile Bodrum'da stres atan güzel oyuncu, karnının iyice belirginleştiği son halini sosyal medya hesabından paylaştı!

Seda Bakan Doğum İçin Geri Sayıma Başladı!

Canlandırdığı komik rollerle milyonlarca insanın gönlünde taht kuran Seda Bakan, müzisyen Ali Erel ile 5 yıl önce mutlu bir yuva kurmuştu. Yoğun çalışma temposu yüzünden sürekli bebek sahibi olmayı erteleyen başarılı oyuncu, yeni yılın ilk günlerinde sevenlerine güzel haberi vererek hamile olduğunu açıklamıştı. Yavaş yavaş hamilelik maratonunun sonuna yaklaşan Seda Bakan, doğum için gün saymaya başladı. Karnının iyice belirginleştiği halini sosyal medya hesabından paylaşan oyuncu, şimdilerde eşi ile birlikte Bodrum’da stres atıyor.

Karnı Burnunda! İşte Seda Bakan'ın Son Hali...

Bebeğinin Cinsiyetini Açıklamıştı

İlk kez anne olacak olmanın heyecanını yaşayan Seda Bakan, bebeğinin cinsiyetini geçtiğimiz ay açıklamıştı. Bir kızı olacağını belirten ünlü oyuncu, isim konusunda kararsız kaldıklarını ifade etmişti. Doğumuna az bir zaman kalan Bakan’ın hala isim konusunda kararsızlık yaşadığı öğrenildi.

‘Hamileliğim Gayet İyi Gidiyor’

Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda görüntülenen ve gazetecilere ayaküstü röportaj veren Seda Bakan, hamileliği hakkında da bilgi vermişti. Sağlıklı bir gebelik süreci yaşadığını belirten oyuncu; ‘Hamileliğim gayet iyi gidiyor. Şu ana kadar Allah’a şükür bir problemle karşılaşmadık.’ şeklinde açıklama yapmıştı. Ünlülerin, bebeği doğmadan onun adına sosyal medya hesabı açması hakkında ne düşündüğü sorulduğunda ise ‘Sosyal medya hesabı açmayı düşünmüyoruz.’ şeklinde yanıt veren oyuncu, bebeğini kameralardan uzak bir şekilde büyütmek istiyor.

Karnı Burnunda! İşte Seda Bakan'ın Son Hali...

Çalışmaya Devam!

Yoğun çalışma temposuna alışık olan Seda Bakan, hamileliğinde de çalışmayı ihmâl etmedi. Ünlü bir bebek markasının reklam filminde eşi ile birlikte rol alan oyuncu, doğumdan kısa bir süre sonra tekrar setlere dönmeyi planlıyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.