Şarkıcı Seren Akıska Amerika'da Anne Oldu!

Şarkıcı Seren Akıska Amerika'da Anne Oldu!
18 Nisan 2017

Şarkıcı Seren Akıska Amerika'da anne oldu. Geçtiğimiz yıl Haziran ayında Tayfun Ekici ile evlenen şarkı bir erkek bebek annesi oldu.

Şarkıcı Seren Akıska Amerika'da anne oldu. Son dönemlerde “Masumane” ve “Geçmiş Olsun” şarkılarıyla adını duyuran ve bir süredir gebe olan Seren Akıska'nın Amerika Birleşik Devletleri'nde doğum yaptığı öğrenildi. Ünlü şarkıcının ABD'nin Ohio eyaletindeki St. Charles Mercy Hospital'da yapmış olduğu doğumla bir erkek bebek sahibi olduğu ve oğluna Aren ismini verdiği öğrenildi.

Şarkıcı Seren Akıska Amerika'da Anne Oldu

Geçtiğimiz Haziran ayında Tayfun Ekici ile evlenen Selen Akıska, bebeğini kucağına aldıktan sonra, “Yeniden dünyaya gelmiş gibiyim, Eşim Tayfun tüm süreçte yanımdaydı” sözleriyle duygularını ifade ettiği edinilen bilgiler arasında yer aldı.   Şarkıcı Seren Akıska Amerika'da Anne Oldu!  

"Masumane" Nazal Öncel'den Bebek Hediyesi

Son dönemlerde müzikseverler tarafından büyük beğeniyle dinlenen"Masumane" şarkısının o dönemde 5 aylık hamile olan Seren Akıska'ya ünlü sanatçı ve söz müziği yazarı Nazal Öncel tarafından hediye edildiği öğrenildi.   Şarkıcı Seren Akıska Amerika'da Anne Oldu!  

Seren Akısta Kimdir?

Seren Akısta, Almanya'nın Münih kentinde dünyaya gelmiştir. Yükseliş Koleji ve Ege Üniversitesi Devlet Türk Müziği Konservatuarı bölümünden mezun olmuştur. Sevda Aydan, Meltem Taşkıran ve Randy Esen gibi sanatçılarla şan çalışmıştır. Kanun, yan flüt ve piyano eğitimi almıştır. Üniversiteyi bitirdikten sonra bir süre İzmir Güzel Sanatlar Lisesi’nde müzik ve piyano öğretmenliği yapmıştır. 2007 yılında piyasaya çıkardığı “Tatlı Tatlı” adlı ilk albümüyle müzikseverlerle buluşmuştur. Bu albümde yer alan “Arasan da” adlı şarkısı ile listelere girmiştir. Aysel Gürel, Bülent Özdemir, Mustafa Ceceli, Erhan Bayrak, Bendeniz gibi önemli müzisyenlerle birlikte çalışmıştır. 2018 yılında çıkardığı  “Dilini mi Yuttun” isimli single ile uzun bir süre listelerde yer almıştır. 2011 yılında 2. albümü “Yeni Bir Sayfa” müzikseverlerle buluşan Seren Akısta, “Agresif”le isimli parçası ile çıkış yapmıştır. Bu dönemde; Fettah Can, Murat Güneş, Foti Stefos gibi ünlü müzisyenlerle çalışmıştır. Sözü ve müziği kendisine ait olan “Melekler Bizimle” isimli şarkısıyla kimlik oluşumunun ilk adımlarını atmıştır. 03 Ocak 2016 tarihinde dönüş albümü olarak adlandırılan, “Masumane” müzik marketlerde yerini almıştır. Seren Akıska bu albümde, sözü ve müziği kendisine ait 3 yeni şarkı dışında, Nazan Öncel, Murat Güneş, Bora Duran gibi önemli müzisyenlerin parçalarını da seslendirmiştir.  

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl