• gebe.com
  • /
  • Şarkıcı Nez'den Hiç Beklenmedik Bebek Açıklaması

Şarkıcı Nez'den Hiç Beklenmedik Bebek Açıklaması

Şarkıcı Nez'den beklenmedik bebek açıklaması geldi. Türkiye Dans Federasyonu tarafından düzenlenen dans yarışmasında jüri olan Nez, iddialı açıklamalarda bulundu.

Şarkıcı Nez'den Hiç Beklenmedik Bebek Açıklaması
Nez'den bebek açıklaması geldi. Türk Dans Sporları Federasyonun düzenlediği İzmir Salsa Kupasında yer alan Nez, dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Salsa kupası töreninde şarkılarıyla ve dansıyla sahnelere damga vuran Nez, "Sahnede dans edip şarkı söyleyen bir ben varım. Türkiye'de şarkı söyleyip dans eden insanların bunu tam anlamıyla yaptığını düşünmüyorum" sözleriyle meslektaşlarına göndermede bulundu.

Nez'den Bebek Açıklaması "Anne Olmayı Düşünmüyorum!"

Türkiye Dans Federasyonu tarafından düzenlenen Banu Noyan organizasyonu ile gerçekleşen yarışmanın artistik jürisinde ünlü balet Tan Sağtürk, organizatör Banu Noyan, şarkıcı Nez, İzmir'in ünlü dans hocası Ogün Yıldırım ve Ali Vedat Özeren yer aldı. Şarkılarının yanı sıra danslarıyla da geceye renk katan şarkıcı Nez kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Geçtiğimiz yıl Eylem Server Ünüvar ile evlenerek İngiltere'de yaşamaya başlayan ünlü şarkıcı bebek yapmayı düşünüp düşünmediği ile ilgili sorulara,  "Evliliğim çok yeni. Çocuk için erken. Henüz anne olmayı düşünmüyorum" açıklamasında bulundu.   nez bebek    

"Geri Dönüşüm Bomba Gibi Olacak"

Bir süredir sahnelerden uzak kalan Nez, bu süre içerisinde Londra'da  doğu-batı sentezi ve etnik çalışmalar yaptığını çok yakında Dubai'ye taşınacağını dile getirirken "Geri dönüşüm bomba gibi olacak" dedi.   nez anne olmayı düşünmüyor        
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Cahide Çok çalışan, çaba gösteren kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl