Şahan Gökbakar Kızıyla Çekilmiş İlk Fotoğrafını Paylaştı!

Şahan Gökbakar Kızıyla Çekilmiş İlk Fotoğrafını Paylaştı!
21 Mart 2017

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, kızı Ela bebekle ile birlikte ilk fotoğrafını paylaştı.

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, geçtiğimiz hafta ikinci kez baba olmuştu. Mutluluğunu instagram hesabından paylaştığı bebeğinin ilk fotoğrafıyla birlikte duygu yüklü bir mesajla dile getiren Gökbakar, kısa bir süre önce de kızıyla birlikte çektiği ilk fotoğrafını  paylaştı. Kızı ile birlikte uyurken çekilen fotoğrafı "Küçük prensesimle öğle uykusu" yorumuyla paylaşılan Gökbakar'ın bu sürprizi takipçiler tarafından sevinçle karşılandı. Fotoğraf, paylaşılmasından itibaren 1 saat içerisinde yaklaşık 72 bin beğeni aldı.   Bakmakta Fayda Var: Şahan Gökbakar İkinci Defa Baba Oldu!  

İkinci Defa Baba Oldu!

Şahan Gökbakar ve eşi Selin Ortaçlı, 2015 yılında Deniz Efe isminde bir erkek çocuğa sahip olmuşlardı. Kısa bir süre önce de ikinci defa anne baba olmanın mutluluğunu yaşayan Selin, Şahan Gökbakar çifti bebeklerine Ela ismini vermişlerdi.     Şahan Gökbakar Kızıyla Çekilmiş İlk Fotoğrafını Paylaştı!


 

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.