Şahan Gökbakar'dan Yürek Isıtan Ninni!

Şahan Gökbakar'dan Yürek Isıtan Ninni!
01 Haziran 2017

Şahan Gökbakar'ın kızı Ela'yı uyuturken söylediği ninni instagramın gündem konusu oldu.

Geçtiğimiz aylarda ikinci defa baba olan Şahan Gökbakar sosyal medya hesabından paylaştığı video ile yine çok konuşuldu. Ünlü komedyenin kızını uyuturken söylediği ninnili paylaşımı sonrasında takipçilerinden 75 binin üzerinde beğeni aldı. 2015 yılında modacı ve oyuncu Selin Ortaçlı (Gökbakar) ile evlenen ünlü komedyenin geçtiğimiz aylarda Ela ismini verdikleri ikinci bebekleri dünyaya gelmişti.

Şahan Gökbakar'dan Ninnili Video

Kızının doğumundan sonra zaman zaman sosyal medyadan kızıyla ilgili paylaşımlar yapan Şahan Gökbakar, kısa bir süre önce paylaşmış olduğu videoda kızını uyutmak için söylediği ninni ile gündeme oturdu. Gökbakar'ın "uyku gözüne akıl başına" ninnisini kendine has hareketler ve tonda yorumlaması takipçilerine eğlenceli dakikalar yaşattı.   Şahan Gökbakar'dan Yürek Isıtan Ninni!  

"Baba Gibi Baba"

Şahan Gökbakar'ın instagramdan son paylaştığı ninni videosuna beğeni ve yorum yağdı. Paylaşılmasından kısa bir süre sonra yaklaşık 75 bin beğeni alan Şahan Gökbakar'ın bebeğini uyuturken ninni söylediği videoya binlerce beğenin yanı sıra "baba gibi baba" yorumları yağdı.

Bir Takipçinin Yorumu Can Sıktı

Gökbakar'ın paylaşmış olduğu videoya bir takipçisi tarafından, "Bakıcı nerede acaba? Kesin arada video falan çekme için kucağına alıyorsundur, iki çocukla uğraşmak hiç öyle eğlenceli falan olmuyor." yorumu yapıldı. Yapılan yorum üzerine canı sıkılan ünlü komedyen takipçisine, "Dadımız yok. Bu eşimin (Selin) isteği. Ben de bu durumdan memnunum. İki evladımızı da biz büyütüyoruz. Siz zevk almıyorsanız çocuk yapmasaydınız keşke." cevabını verdi.  

İşte Şahan Gökbakar'ın Paylaştığı Çok Konuşulan Ninni Söylediği Video

 

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Hakan 1. Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan.2. Osmanlı padişahlarına verilen unvan.