Şahan Gökbakar'dan Üçüncü Çocuk Açıklaması Geldi!

Şahan Gökbakar'dan Üçüncü Çocuk Açıklaması Geldi!
20 Şubat 2018

Şahan ve Selin Gökbakar'dan üçüncü çocuk haberini her an duyabiliriz!

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, üçüncü çocuk haberinin yakın olduğunun mesajını verdi! Yeni filmi Kayhan'ın Ankara tanıtımında hayranlarıyla bir araya gelen komedyen, yaptığı açıklamalarda ailesini genişletmek istediğini söyledi.

Şahan Gökbakar Üçüncü Çocuk Haberinin Yakın Olduğunu Müjdeledi!

2015 yılında, oyuncu Selin Ortaçlı ile Prag'da evlenen Şahan Gökbakar, yeni filmi Kayhan'ın tanıtımı için Ankara'daki hayranlarıyla bir araya geldi. Yoğun ilgi gördüğü etkinlikte hayranlarıyla fotoğraf çektirip, onların sorularını yanıtlayan Gökbakar, özel hayatıyla ilgili de açıklamalar yaptı. İki çocuk babası olan komedyen, kalabalık aileleri çok sevdiğini ve üçüncü çocuğu da istediğini söyledi. Ancak eşi Selin Gökbakar'ın engeline takıldı!


Şahan Gökbakar'dan Üçüncü Çocuk Açıklaması Geldi!


Selin Gökbakar Engeline Takıldı

Eşiyle bu isteğini paylaştığını ancak Selin Ortaçlı'nın bu fikre sıcak bakmadığını söyleyen Şahan, açıklamalarına şu şekilde devam etti; ' Üçüncü kez baba olmayı çok istiyorum. Bu isteğimi Selin'le paylaştım ama o duymazlıktan geldi, bir daha konuşacağım. Ben kalabalık aileleri seviyorum. Onun daha 2 -3 sene bu konuyu gündemine alacağını sanmıyorum. Benim en değerli servetim ailem.'

Şahan Gökbakar'dan Üçüncü Çocuk Açıklaması Geldi!

Çiftin 2 Çocuğu Var

2015 yılının Mayıs ayında, sessiz sakin bir şekilde dünyaevine giren çift, aynı yıl oğlulları Deniz Efe'yi kucaklarına almıştı. 2017'nin Mart ayında ise kızları Ela'ya kavuşan Şahan ve Selin Gökbakar, her an üçüncü çocuğun da müjdesini verebilir.


Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.