En eğlenceli baba: Şahan Gökbakar

En eğlenceli baba: Şahan Gökbakar
08 Nisan 2017

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, kısa bir süre dünyaya gelen ikinci bebeği Ela ile birlikte çekilmiş videolarını instagramdan paylaşmaya devam ediyor.

Şahan Gökbakar kızı Ela ile olan fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor.  Bilindiği üzere kısa bir süre önce ikinci kez baba oldu. Gönderileriyle takipçilerini kendine hayran bırakan Şahan, bebeğinin videolarını da paylaşmayı ihmal etmiyor.

"Prensesin Gazını Alıyoruz"

2015’de Selin Ortaçlı ile Prag’da evlenen Şahan Gökbakar oğlu Deniz Efe’den sonra şimdi de kız çocuğu babası oldu. İkinci kez babalık duygusunu tadan Şahan, mutluluğunu İnstagram’daki paylaşımlarıyla da gösteriyor. Geçtiğimiz haftalarda İnstagram’da paylaştığı videoyu ‘prensesin gazını alıyoruz’ notuyla paylaşarak yine sevenlerini güldürdü. Kızı Ela’nın ise babasının omzunda keyfi pek yerinde görünüyordu.  

İşte o video;

 

Prensesin gazini aliyoruz ?? by @sahangokbakar  

Şahan Gökbakar'ın Kızı Ela İle Olan Fotoğrafları

  Bu fotoğrafla kızı Ela'nın doğduğunu duyurmuştu.

 En eğlenceli baba: Şahan Gökbakar  

Şahan Gökbakar Kızı ile şekerleme yaparken

  En eğlenceli baba: Şahan Gökbakar          

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Hakan 1. Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan.2. Osmanlı padişahlarına verilen unvan.