Şahan'dan Doğum Yapan Eşine Övgü Dolu Sözler

Şahan'dan Doğum Yapan Eşine Övgü Dolu Sözler
23 Mart 2017

Şahan Gökbakar instangram hesabından eşi Selin Ortaçlı ile birlikte çektiği videoyu takipçileriyle paylaştı. İkinci bebeklerinin doğumundan sonra mutlulukları gözlerinden okunan çiftin, arasındaki diyalog izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşattı.

Geçtiğimiz günlerde ikinci kez baba olan ünlü komedyen Şahan Gökbakar bu seferde instagram hesabında eşine övgü dolu sözlerinin yer aldığı bir video paylaştı. İkinci bebeklerinin doğumu ile ilgili gelişmeleri her fırsatta instagram hesabından sevenleriyle paylaşan Gökbakar'ın özel hayatı ile ilgili bu samimi paylaşımları takipçileri tarafından büyük ilgi görüyor.  Şahan Gökbakar instagram hesabı üzerinden son olarak paylaştığı video, daha önce eşi Selin Ortaçlı ile birlikte çekmiş olduğu "Öv Beni Part" serilerinden 4'üncüsü.  Bu videoda da Şahan, diğer serilerde olduğu gibi eşinden kendisi ile ilgili düşüncelerini soruyor. Bu sefer her şey Şahan'ın istediği gibi gitmiyor. Diğer videolardan deneyimli olan Selin Ortaç'lı yaptığı küçük bir hamleyle, durumu kendi lehine çevirerek, önce Şahan'ın kendisi hakkındaki düşüncelerini paylaşmasını sağlıyor.  

Öv Beni Part 4 - " Yine Mükemmel Babalığını Gösteriyorsun!"

Şahan Gökbakar, paylaşmış olduğu Öv beni Part 4 videosunda serinin diğer videolarına olduğu gibi, eşi Selin Ortaçlı'dan kendisi hakkında ne düşündüğünü ve söylemesini istiyor. Selin Ortaçlı hiç beklemediği bir anda sorulan soruda kısa bir şaşkınlık yaşasa da serinin diğer videolarından gelen deneyimle Şahan'ın bu hamlesini hemen kendi lehine çeviriyor. İkili arasında komik diyalogların yaşandığı video da Şahan ve Selin Ortaçlı'nın ikinci bebeklerinin gelmesiyle yaşadıkları mutluluğa şahit olunurken, Şahan Gökbakar'ın bebek bakma konusunda eşine verdiği desteğe de şahit olunuyor. Selin Ortaçlı, eşinin bebek konusunda kendisine verdiği desteği "Seni çok seviyorum, Yine mükemmel babalığını gösteriyorsun. Bana full destek olarak. Çok seviyorum, iyi ki varsın" sözleriyle ifade ediyor. Ortaçlı'nın bu övgü dolu sözleri üzerine Şahan her zaman ki gibi o ince espri yeteneğiyle konuya son noktayı koyuyor. Bakmanızda Fayda Var: Şahan Gökbakar Kızıyla Çektiği İlk Fotoğrafını Paylaştı  

Öv Beni Part 4

Şahan Gökbajar (@sahangokbakar) tarafından paylaşılan bir video ()

 
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Nabia Yerden çıkıp fışkıran, kaynayan, akan.
Erkek Bebek İsimleri
Rabbani 1. Tanrı´yla ilgili, Tanrısal. 2. Kendini olanca gücüyle Tanrı’ya veren.