Şarkıcı Rojin Anne Olmaya Hazırlanıyor

Şarkıcı Rojin Anne Olmaya Hazırlanıyor
13 Mayıs 2017

Rojin anne olmaya hazırlanıyor. Sosyal sorumluluk projesi bir ilköğretim okulunda açıklamalar yapan özgün müzik sanatçısı Rojin'in çocuk sahibi olmak için Çocuk Esirgeme Kurumuna başvuruda bulunduğu öğrenildi.

Rojin seneye anne olmaya hazırlanıyor. Etnik müziğin temsilcilerinden birisi olan özgün müzik sanatçısı Rojin, Diyarbakır'da yardım ettiği bir ilköğretim okulunda yapmış olduğu açıklamada, anne olmak için Çocuk Esirgeme Kurumuna başvuruda bulunduğunu açıkladı. Rojin, konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamada, "Seneye Anneler Günü'ne anne olarak gireceğim" dedi.

Rojin Anne Olmaya Hazırlandığını Açıkladı

Özgün müziğin önde gelen seslerinden olan şarkıcı Rojin'in ismine sosyal sorumluluk projelerinde sıkça rastlanıyor. Önceki gün Diyarbakır'da bir ilköğretim okulunu ziyaret eden ünlü sanatçının, okula kütüphane yapılması için kampanya başlattığı öğrenildi. Sanatçının bazı özel kurumların ve kişilerin sağladığı destekle okullun her türlü ihtiyaçlarını karşıladığı belirtildi.   Şarkıcı Rojin Anne Olmaya Hazırlanıyor  

 "Seneye Çocuğum Olacak"

Çocukların okumasına destek amaçlı pek çok köy okulları ile teşvik amaçlı çalışmalar yapan sanatçının anne olmak için Çocuk Esirgeme Kurumuna başvuruda bulundu. Konula ilgili açıklamalarda bulunan Rojin, “İhtiyacı olan her çocuğun yanında olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. Bu yıl anneler gününü birçok çocukla geçirdiğini belirten başarılı sanatçı, “Çocuğum olmasını hep istedim. Etrafımızda anne ve babası olmayan birçok çocuk var. Bir çocuğa aile olmak istedim. Bir hafta önce çocuk Esirgeme Kurumu’na başvurdum. Yalnız işlemler biraz uzun sürüyor. Sanırım sonuçlanması bir yıl kadar sürebilir. Allah kısmet ederse gelecek yıl annelere gününe anne olarak gireceğim” dedi.   Şarkıcı Rojin Anne Olmaya Hazırlanıyor        
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Rabbani 1. Tanrı´yla ilgili, Tanrısal. 2. Kendini olanca gücüyle Tanrı’ya veren.