Rahimde Görüntülenen 10 Muhteşem Hayvan Fotoğrafı

Rahimde Görüntülenen 10 Muhteşem Hayvan Fotoğrafı
20 Ocak 2017

Rahimde görüntülenen hayvanlar farklı bir bakış açısı ve onlara tanık olurken bir an durup sizi dünyadaki türler hakkında düşünmeye sevk ediyor.

Rahimde Görüntülenen 10 Muhteşem Hayvan Fotoğrafı

Her şeye, her duruma farklı açılardan bakabilme durumu, insanların en büyük ihtiyaçları arasında yer alıyor. Rahimde görüntülenen hayvanlar farklı bir bakış açısı ve onlara tanık olurken bir an durup sizi dünyadaki türler hakkında düşünmeye sevk ediyor.  

Kutup Ayısı

Rahimde Görüntülenen 10 Muhteşem Hayvan Fotoğrafı Bu ayı yavrularının daha anne karnında bile kalın postları ve minik pençeleri var. İki kardeş samimi kucaklamayla bir araya gelmiş fakat doğduklarında kardeş rekabetine kurban gidebilirler. Kutup ayıları doğduktan sonra gezegendeki en iri avcılardan birine dönüşüyorlar.  

Limon Köpek Balığı

Rahimde Görüntülenen 10 Muhteşem Hayvan Fotoğrafı Daha gelişmemiş olan yavru püsküllü solungaçlarıyla bir kurbağa yavrusuna benziyor. Birkaç hafta sonra doğacak ve okyanuslardaki en hızlı avcılardan biri olacak. Balıkların hatta deniz kuşlarının korkulu rüyası olacak.  

Yunus

Rahimde Görüntülenen 10 Muhteşem Hayvan Fotoğrafı 12 aylık gebelik döneminin 6. Ayında olan şişe burunlu yunus görüyoruz. Bu yunuslar sıcak sulara sahip tüm okyanuslarda bulunabiliyorlar. Daha şimdiden ağzının içindeki dişler ve kuyruğu oluşmuş durumda.  

Fil

Rahimde Görüntülenen 10 Muhteşem Hayvan Fotoğrafı 22 aylık gebelik döneminin ortalarında olan bu fil yavrusu, türünün mükemmel bir minyatürü. Minik hortumu ve kuyruğu dahi oluşmuş durumda. İnsanları aksine fillerin vücudundaki oranlar bebeklikten büyüyene kadar hep aynı kalıyor.  

Kaplan Köpek Balığı

Rahimde Görüntülenen 10 Muhteşem Hayvan Fotoğrafı Köpek balıkları diğer balık türleri arasında oldukça nadir çünkü yavrularını memeliler gibi taşıyorlar. Bu yavrular büyüdüklerinde okyanustaki en azılı avcılardan birisi olacak. Şu an bile sivri dişleri oluşmuş durumda ve korkutucu. Hatta anne karnında kardeşlerini dahi yiyebiliyorlar.  

Penguen

Rahimde Görüntülenen 10 Muhteşem Hayvan Fotoğrafı Ultrason sayesinde bu penguen yavrusunu yumurtanın içerisinde görebiliyoruz. Şu anda yumurta sıvısı içinde yüzüyor ve dışarı çıkmasına günler kalmış durumda. Yakında dünyanın en soğuk iklimine göz açacak ve bunun için şimdiden tüyleri oluşmuş durumda. Göbeğinde yumurta sarısının son parçası görülüyor.  

Çita

Rahimde Görüntülenen 10 Muhteşem Hayvan Fotoğrafı Çitalar sudan nefret ederler ancak bu iki aylık çita plasenta içerisinde yüzmek zorunda. Bir ay sonra bu yavrular hiçbir yardım olmadan dünyaya gelecek ve en güçlü avcılardan biri haline dönüşecek. İki aylık halinde dahi benekleri görülebiliyor.  

Chihuahua

Rahimde Görüntülenen 10 Muhteşem Hayvan Fotoğrafı Daha çok bir ayı yavrusuna benzeyen Chihuahua yavrusu, daha şimdiden karakteristik özelliklerini kazanmış durumda. Doğduğunda burnu ve dişleri daha da sivrilmiş olacak.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Kemal Bilgi ve erdem bakımından olgunluk