Pucca'nın Oğlu Batı 3 Aylık Oldu!

Pucca'nın Oğlu Batı 3 Aylık Oldu!
24 Temmuz 2017

Pucca'nın oğlu Batı 3 aylık oldu! Pucca, bu güzel haberi paylaştığı fotoğraf ile sevenleriyle paylaşırken bir yandan da bazı takipçilerine sitem etti.

Pucca'nın oğlu Batı 3 aylık oldu! 2015 yılının Eylül ayında Osman Karagöz ile evlenen ve düğünden yaklaşık 1 yıl sonra hamile olduğunu açıklayan Pucca, geçtiğimiz Nisan ayının sonlarına doğru oğlu Batı yı doğurmuştu. Birkaç gün önce ise İnstagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile oğlunun 3 aylık olduğunu takipçilerine duyurdu. Aynı zamanda açıklamasında bazı takipçilerine sitem eden Pucca, bebek bakımı konusunda ağır eleştirilere maruz kaldığını açıkladı.   

Pucca'nın Oğlu Batı 3 Aylık Oldu!

Daha çok Pucca ismi ile tanınan Selen Pınar Işık, oğlu Batı nın 3 aylık olduğunu İnstagram hesabından takipçilerine duyurdu. Eşi Osman Karagöz ve oğlu Batı nın birlikte olduğu bir kare ile bu güzel haberi paylaşan Pucca, bazı takipçilerine de sitem etti. Bebek bakımı konusunda acımasız eleştirilere maruz kaldığını her defasında belirten Pucca, gelen acımasız eleştiriler yüzünden her fotoğrafı açıklamak zorunda hissettiğini dile getirdi. Oğlunun 3 aylık olduğunu duyurduğu fotoğrafta da Batı nın tam fotoğrafını çekerken ağlamaya başladığını açıklayan Pucca, kendisine yapılan acımasız eleştiriler nedeniyle paylaştığı her fotoğrafı açıklamak zorunda kaldığını ifade etti.   

Pucca'nın Oğlu Batı 3 Aylık Oldu!   

Diğer Geberazzi haberleri için buraya tıklamanız yeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah