Pucca ve Osman Karagöz Bebeklerinin İsmini Görünce Şok Oldu!

Pucca ve Osman Karagöz Bebeklerinin İsmini Görünce Şok Oldu!
11 Mayıs 2017

Sosyal Medya Fenomeni Pucca ve oyuncu Osman Karagöz bebeklerinin ismini yazdırırken öyle bir yanlışlık yaşadılar ki!

Pucca ve Osman Karagöz bebeklerinin ismimi gördüklerinde gözlerine inanamadı. 2015 tarihinde oyuncu Osman Karagöz ile evlenen, Sosyal medyada Pucca olarak bilinen fenomen Selen Pınar Işık, Nisan ayında doğum yapmıştı. Yaklaşık olarak 19 gün önce doğan bebeklerine koymuş oldukları ismi nüfus müdürlüğüne gidip resmileştirmek isteyen çift yaptıkları işlem sonrasında büyük şok yaşadılar. Bebeklerine "Batı" ismini koymak isteyen çift, nüfus işlemleri sonrasında bebeklerinin ismini "Osman" olarak yazıldığını gördüler. Çiftin başına gelen tirajı komik olayı Pucca sosyal medya hesabından takipçilerine duyurdu.

Pucca ve Osman Karagöz Bebeklerinin İsmini "Batı" Koymak İstemişlerdi

Nisan ayında anne olan Pucca, 19 gün önce bebeğine isim vermek için gittiği Nüfus Müdürlüğünde ender rastlanacak bir durum yaşadı. Bir erkek bebek sahibi olan çift bebeklerine Batı ismi koymak istemelerine rağmen nüfus kağıdında "Osman" isminin yazıldığını görünce büyük bir şaşkınlık yaşadılar. Oğlu Batı'nın ismini henüz doğmadan koluna dövme yaptıran Osman Karagöz ile Pucca, daha sonra konunun aslını öğrendiler.   Pucca ve Osman Karagöz Bebeklerinin İsmini Görünce Şok Oldu!

"Bebeğin İsmi Batı Yerine Osman Karagöz Oldu"

Nüfus Müdürlüğünde yaşadıkları karışığı daha sonra sosyal medya hesabından anlatan yeni anne Pucca, başından geçenleri şu sözlerle anlattı. "Az once Batı'nin kimligini cikartmak icin beyoglu nufus mudurlugune geldik. Ana-baba buyuk heyecan icindeydik. Ayy aman yanlislikla Batu yazmasinlar ehuehu falanlar. Sonra memur arkadas, Osi'ye 'ismini yazar misin' dedi. Osi safi da kendi ismi zannetmis. Osman Karagoz yazmis. Adam bir daha sordu, Osman Karagoz mu diye 'evet' dedi. Bir daha sordu, bi de sinirlendi 'evet' diye tekrar etti. Ve sonuc, cocugun adi 'Osman Karagoz' oldu!!!! :(((((((( degistiremiyorlarmis bi de. Kaldi oyle.. once memur saka yapiyor zannettim ama yok! bi de 'geri tusuna bassana!' diye memura bagiriyor..   Pucca ve Osman Karagöz Bebeklerinin İsmini Görünce Şok Oldu!

"Merak Etme İsmini Değiştireceğiz!"

Yaşadığı olayı komik bir dille takipçilerine aktaran Pucca, bebeğin yanlış yazılan ismiyle ilgili olarak; "mahkemeye basvurmamiz lazimmis. Hayir, koluna kocaman Batı diye dovme de yaptirdin be adam! Sen bu anne ve babayla naapcan bilmiyorum Batı. Merak etme ismini degisircez. İnsallah yani. Bi sorun daha cikmazsa :(" açıklamasında bulundu. Pucca ve Osman Karagöz Bebeklerinin İsmini Görünce Şok Oldu!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Hakan 1. Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan.2. Osmanlı padişahlarına verilen unvan.