Pınar Tevetoğlu'nun Hamile Olduğu İddiasına Açıklama Geldi

Pınar Tevetoğlu'nun Hamile Olduğu İddiasına Açıklama Geldi
24 Eylül 2017

Basında bir süredir ünlü megastar Tarkan'ın eşi Pınar Tevetoğlu'nun hamile olduğuna dair çıkan haberlere, Tarkan'ın menajerlik şirketinden açıklama geldi.

Pınar Tevetoğlu'nun hamile olduğu iddiasına Açıklama Geldi!

Ünlü şarkıcı Tarkan'ın 2016 yılında evlendiği Pınar Tevetoğlu'nun son dönemde basında sık sık yer alan hamilelik iddialarına bu sefer de Tarkan'ın bağlı bulunduğu menajerlik şirketi tarafından açıklama geldi. Basında çıkan iddialara göre, 2.5 aylık hamile olan Pınar Tevetoğlu sürekli kustuğu için sıkıntı yaşıyor.  

Pınar Tevetoğlu'nun Hamile Olduğu İddiasına Açıklama Geldi

Pınar Tevetoğlu Hamile Değil

Megastar'ın eşinin hamile olduğuna dair çıkan haberlere açıklık getiren Tarkan’ın menajerlik ofisi, Tarkan'ın geçen yıl evlendiği Pınar Tevetoğlu'nun hamile olduğuna dair bazı TV programları ve gazeteler tarafından yapılan iddiaların ardından çıkan yalan haberler karşısında bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada Pınar Tevetoğlu’nun hamile olmadığı ve bu haberlerin gerçeği yansıtmadığı ifade edildi.   Pınar Tevetoğlu ile ilgili Detaylar İçin Linki Tıklayabilirsiniz.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah