Pınar Tevetoğlu Hamile mi? Tarkan Açıklama Yaptı!

Pınar Tevetoğlu Hamile mi? Tarkan Açıklama Yaptı!
07 Eylül 2017

Pınar Tevetoğlu hamile mi? Tarkan, eşinin hamile olduğu yönündeki iddialara yanıt verdi!

Pınar Tevetoğlu hamile mi ? Formula 1 Azerbaycan Grand Prixsinin açılışında konser veren Tarkan, Azerbaycan dönüşü Atatürk Havalimanında eşi Pınar Tevetoğlu ile birlikte basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Bayram programından bahseden Tarkan, son günlerde Pınar Tevetoğlu'nun hamile olduğu yönündeki iddialara da cevap verdi.  

Pınar Tevetoğlu Hamile mi? Tarkan Açıklama Yaptı!

 

Pınar Tevetoğlu Hamile mi?

Tarkan, Bakü dönüşünde eşi ile birlikte havaalanında görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan çift, Pınar Tevetoğlu'nun hamile olduğu iddialarına da açıklık getirdi. Tarkan yaptığı açıklamada: 'Pınar hamile değil. Çocuk sahibi olmayı çok istiyoruz fakat şu an için böyle bir durum söz konusu değil. Öyle bir şey olsa söyleriz.' dedi.   Pınar Tevetoğlu Hamile mi? Tarkan Açıklama Yaptı!  

'Bayramda Çalışmaya Devam'

Kısa süre önce çıkarttığı '10' adlı albümle büyük bir ses getiren ve hayranlarını sevindiren Tarkan, bayramda da çalıştığını söyledi. Temmuz ayının ilk haftasında art arda İstanbul konserleri olan Tarkan, bayram boyunca konserlerine hazırlandığını ve tatil yapamadığını açıkladı.   Diğer Geberazzi haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.