Pınar Dilek Doğum İçin Geri Sayıma Başladı

Pınar Dilek Doğum İçin Geri Sayıma Başladı
13 Mayıs 2018

Pınar Dilek 9 aylık maratonunun sonuna yaklaşmaya başladı!

Pınar Dilek doğum için geri sayıma başladı! Megastar Tarkan baba olacağını geçtiğimiz aylarda açıklamıştı. Kızına kavuşmasına 2,5 ay kalan ünlü şarkıcı, dün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı. Fotoğrafta dikkat çeken detay ise elbette 6,5 aylık hamile olan Pınar Dilek oldu! Bebeğine kavuşmak için yavaş yavaş gün saymaya başlayan Pınar Dilek doğum için Almanya'yı düşünüyor.

Pınar Dilek Doğum İçin Geri Sayıma Başladı

Tüm Türkiye’nin beğenerek takip ettiği Pınar Dilek ve Tarkan Tevetoğlu çifti, dün öğle saatlerinde Tarkan’ın resmi instagram hesabı üzerinden tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı. Çiftin paylaşımında dikkat çeken detay ise elbette Pınar Dilek’in iyice belirginleşen karnı oldu. Gününün çoğunu Tarabya’daki evlerinde geçiren ve hamile olduğu öğrenildiğinden beri kameralara görüntü vermemeye çalışan Pınar Dilek, ilk kez belirginleşen karnı ile karşımıza çıktı. Doğum için geri sayıma başladığı görülen Pınar Dilek, 2,5 ay sonra bebeğini kucağına alacak.

Pınar Dilek Doğum İçin Geri Sayıma Başladı

Tarkan’ın Bebeğinin Cinsiyeti ve İsmi Belli Oldu

Tarkan’ın bebeğinin cinsiyeti geçtiğimiz aylarda belli olmuştu. İlk kez Seda Sayan kendi programında Tarkan’ın kızı olacağını söylemişti. Çiftin yakın dostları da bu iddiayı doğrulamıştı. Ardından Tarkan’ın kızının ismi de ortaya çıkmış, ünlü çiftin kızlarına Lidya ismini vereceği öğrenilmişti.

Pınar Dilek Doğum İçin Geri Sayıma Başladı

Pınar Dilek Doğum İçin Almanya’yı Düşünüyor

Pınar Dilek’in nerede doğum yapacağı merak edilirken, geçtiğimiz haftalarda Tarkan İstanbul ya da Almanya’yı düşündüklerini söylemişti. Her ikisi de Almanya doğumlu olan çiftin doğum için Almanya’yı tercih edeceği konuşuluyor. Pınar Dilek’in ailesinin ve yakın dostlarının da Almanya’da olması bu iddiayı güçlendirdi. Pınar Dilek’in Ağustos ayının başlarında doğum yapması bekleniyor.

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.