Pelin Karahan’ın Oğlu Eyüp Can 1 Yaşında!

Pelin Karahan’ın Oğlu Eyüp Can 1 Yaşında!
28 Mart 2018

Pelin Karahan’ın oğlu Eyüp Can 1 yaşına girdi!

Pelin Karahan’ın ikinci oğlu Eyüp Can 1 yaşına girdi! ‘Ailemizin en küçüğü Can’ımız 1 oldu’ notu ile aile fotoğrafını paylaşan ünlü oyuncu, mutluluğunu takipçileriyle de paylaştı.

Pelin Karahan’ın Oğlu Eyüp Can 1 Yaşında!

2014 yılında iş adamı sevgilisi Bedri Güntay ile evlenen Pelin Karahan, kısa bir süre sonra Ali Demir’i kucağına alarak annelik duygusunu tatmıştı. Kardeşler arasındaki yaş farkının fazla olmasını istemeyen çift, arayı açmadan ikinci çocukları Eyüp Can’a kavuşmuştu. Geçtiğimiz yıl Mart ayında dünyaya gelen Eyüp Can 1 yaşına girdi! Pelin Karahan, oğlu Eyüp Can’ın doğum gününe ait bir kareyi sosyal medya hesabından paylaşarak mutluluğunu takipçileriyle de paylaştı. ‘Ailemizin en küçük üyesi Can’ımız 1 oldu’ notu ile paylaştığı aile fotoğrafları, kısa süre içinde binlerce beğeni aldı.

Pelin Karahan’ın Oğlu Eyüp Can 1 Yaşında!

Çocuklar Büyüdü, Proje Tekliflerine Açık

Pelin Karahan, oğlu Eyüp Can’a hamileyken yaptığı bir açıklamada, çocukları büyüyene kadar hiçbir projede yer almayacağını açıklamıştı. Bebekler büyüyünce, gelen ilk teklifi değerlendiren Pelin Karahan, ‘Yuvamdaki Düşman’  adlı dizi ile ekranlara dönmüş ancak istediği başarıyı yakalayamamıştı. 6 bölüm yayınlanan dizi, reytinglerde istenilen grafiğe ulaşamayınca erken final yaptı. Aynı kanalda başladığı yemek programını ise başarılı bir şekilde sürdürmeye devam ediyor.

Pelin Karahan’ın Oğlu Eyüp Can 1 Yaşında!

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.