İkinci Defa Anne Olan Pelin Karahan Taburcu Oldu

İkinci Defa Anne Olan Pelin Karahan Taburcu Oldu
01 Nisan 2017

Geçtiğimiz günlerde ikinci bebeğini dünyaya getiren ünlü oyuncu Pelin Karahan hastaneden taburcu oldu.

İkinci bebeğini dünyaya getiren ünlü oyuncu Pelin Karahan kısa bir süre önce doğum yaptığı hastaneden taburcu oldu. Güzel oyuncu, eşi Bedri Güntay ve kayınpederinin ismini verdiği oğlu Can Eyüp ile birlikte hastane çıkışı basın mensuplarının objektiflerine takıldı. Bebeklerini kucaklarına almanın mutluluğu gözlerinden okunan çift, kendilerine yöneltilen soruları yanıtladılar.

"Çok Mutluyuz Bizi Çok Duygulandırdı"

  İkinci Defa Anne Olan Pelin Karahan Taburcu Oldu   Eşi ve bebeği ile hastane çıkışında objektiflere takılan Pelin Karahan, basın mensuplarının soruları üzerine duygularını "Çok mutluyuz. Bizi çok duygulandırdı..." ifadeleriyle dile getirdi.

Bebeğinin Pusetini Kendisi Götürdü

  İkinci Defa Anne Olan Pelin Karahan Taburcu Oldu   Pelin Karahan bebeğinin pusetini hastane çıkışından otomobillerine kadar kendisi götürdü. Bu görüntü, Karahan'ın bebeğini kimselere emanet etmediği izlenimi uyandırdı.   Bakmanızda Fayda Var: Pelin Karahan İkinci Defa Anne Oldu  

Pelin Karahan: "Can Eyüp bizi ağlattı"

  İkinci Defa Anne Olan Pelin Karahan Taburcu Oldu     Güzel oyuncu, kayınpederinin ismini verdiği oğlu Can Eyüp’ün doğumuyla ilgili çok duygulandığının hatta yaşadığı mutluluktan dolayı ağladığını dile getirdi. Karahan, “Çok mutluyuz. Bizi çok duygulandırdı, hatta ağlattı. Allah herkese nasip etsin” sözleriyle bebeğini kucağına almanın mutluluğunu ifade etti.  

“Tek çocuk yetmez, en az iki çocuk şart”

  İkinci Defa Anne Olan Pelin Karahan Taburcu Oldu   Pelin Karahan'ın hastane çıkışında muhabirlere “Tek çocuk yetmez, en az iki çocuk şart” dediği öğrenildi.  

"Biz oğlumuza kavuştuk"

    İkinci Defa Anne Olan Pelin Karahan Taburcu Oldu   Pelin Karahan hastaneden taburcu olduktan sonra yaşadığı mutluluğu instagram hesabından oğlunun gelişine ait kutlama fotoğrafı ile paylaştı. Bebeğini dünyaya getirmenin sevincini "Biz oğlumuza kavuştuk çok şükür..."  Mesajıyla paylaşan güzel oyuncunun sözleri şöyle devam etti, "Günlerdir arayan soran msj atan hastanede bizi yalnız bırakmayan tüm dostlarımız... iyi ki varsınız. "

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.