Pelin Karahan Eyüp Can'ın Yüzünü Gösterdi!

Pelin Karahan Eyüp Can'ın Yüzünü Gösterdi!
22 Mayıs 2017

Geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne olan Pelin Karahan oğlu Eyüp Can'ın fotoğrafını sosyal medya hesabından ilk defa takipcileriyle paylaştı.

Pelin Karahan oğlu Eyüp Can'ın doğumundan sonra ilk defa fotoğrafını paylaştı. Sevilen oyuncu geçtiğimiz ay kucağına aldığı ve eşi Bedri Güntay'ın babası rahmetli olan kayınpederinin ismini verdiği ikinci oğlu Eyüp Can’ın yüzünü ilk defa takipçilerine gösterdi! Karahan'ın büyük oğlu Ali Demir Güntay ve küçük oğlu Eyüp Can Güntay ile çektirdiği fotoğrafı sosyal medyadan yayınlamasının ardından yaklaşık olarak 180 binin üzerinde beğeni aldı.

Pelin Karahan Oğlu Eyüp Can'ın İlk Fotoğrafını  Paylaştı

Geçtiğimiz ay ikinci kez anneliği tadan oyuncu Pekin Karahan ilk oğlu Ali Demir ve yeni doğum yaptığı oğlu Eyüp Can ile birlikte çekilmiş fotoğraflarını paylaştı.   Pelin Karahan Eyüp Can'ın Yüzünü Gösterdi!  

"En Güzel Anneler Günüm"

Anneler gününe özel paylaşılan fotoğrafa güzel oyuncu "En güzel anneler günüm...tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun" dedi.   Pelin Karahan Eyüp Can'ın Yüzünü Gösterdi!     Pelin Karahan Hamilelik Kilolarını Henüz Kurtulamadı!
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Kemal Bilgi ve erdem bakımından olgunluk