Pelin Karahan Ne Kadar Duyarlı Bir Anne Olduğunu Bir Kez Daha Kanıtladı!

Pelin Karahan Ne Kadar Duyarlı Bir Anne Olduğunu Bir Kez Daha Kanıtladı!
15 Aralık 2017

Kavak Yelleri adlı dizi ile hayatımıza giren, şu sıralar ise bir yemek programının sunuculuğunu yapan Pelin Karahan, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklama ile ne kadar duyarlı bir anne olduğunu bir kez daha kanıtladı. Eşi Bedri Güntay ile yemek yedikleri mekândan ayrılırken görüntülenen Pelin Karahan, muhabirlerin 'Dizi setlerine dönmeyi düşünüyor musunuz?' sorusuna, 'Çocuklar büyüyene kadar düşünmüyorum.' şeklinde cevap vererek, çocuklarıyla vakit geçirmenin kariyerinden daha önemli olduğunu vurguladı.

Pelin Karahan Ne Kadar Duyarlı Bir Anne Olduğunu Bir Kez Daha Kanıtladı!

2014 yılının Haziran ayında iş adamı sevgilisi Bedir Güntay ile evlenen Pelin Karahan, aynı yıl Aralık ayında ilk oğlu Ali Demir'i dünyaya getirmişti. İkinci çocuk için arayı fazla açmayan çift, Eyüp Can'a ise Mart ayında kavuşmuştu. Evlendikten sonra setlere ara veren güzel oyuncu, ara sıra reklam filmlerinde yer alsa da dizi veya sinema filmi gibi uzun soluklu işlerde yer almayı tercih etmemişti. Çocukları büyüyene kadar da uzun soluklu projelerde yer almayacağını açıklayan Pelin Karahan, çocuklarını dadıya emanet etmektense kendisi büyütmeyi tercih ediyor.

Pelin Karahan Ne Kadar Duyarlı Bir Anne Olduğunu Bir Kez Daha Kanıtladı!

Çocuklar Büyüyene Kadar Uzun Soluklu Projelerde Yer Almayacak

Eşi Bedri Güntay ile yemek yedikleri mekândan ayrılırken görüntülenen Pelin Karahan, gazetecilerin sorularını ayaküstü yanıtladı. Muhabirlerin 'Dizi setlerine dönmeyi düşünüyor musunuz?' sorusu karşısında 'Şu an için düşünmüyorum.' şeklinde yanıt veren başarılı oyuncu, 'Çocuklardan mı izin alamıyorsunuz?' sorusunu ise 'Sadece büyümelerini bekliyorum.' şeklinde cevapladı.Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah