• gebe.com
  • /
  • Pelin Karahan Hamilelik Kilolarından Henüz Kurtulamadı

Pelin Karahan Hamilelik Kilolarından Henüz Kurtulamadı

Pelin Karahan hamilelik kilolarından henüz kurtulamadı. Sezaryen doğumla bebeğini dünyaya getiren oyuncunun kilolarını verememiş olması dikkat çekti.

Pelin Karahan Hamilelik Kilolarından Henüz Kurtulamadı

Pelin Karahan'ın hamilelik ve doğum sonrası kilolarından henüz kurtulamadığı ortaya çıktı. 24 Haziran 2014 yılında Bedri Güntay'la evlenen güzel oyuncunun 27 Aralık tarihinde oğulları Ali Demir dünyaya gelmişti. Geçtiğimiz Mart ayında da ikinci bebeği Can Eyüp'ü kucağına alan Pelin Karahan'ın doğum öncesinde almış olduğu hamilelik kilolarını verememiş olması dikkatlerden kaçmadı. Yeni anne Pelin Karahan önceki gün eşi Bedri Güntay ile birlikte bir restoranda baş başa yemek yerken basın mensuplarının objektiflere takılmıştı. İkinci bebeğini sezaryen doğumla dünyaya getiren oyuncunun bir alışveriş merkezinden bebeğine yeni kıyafetler aldığı edinilen bilgiler arasında.

Hamilelik ve Doğum Sonrası Kilolarını Henüz Veremedi

Başarılı oyuncu Pelin Karahan'ın yeni doğum yaptığı bebeği için alışveriş yaptığı öğrenildi. Minik oğlu için eşiyle birlikte bebek giyimi satan mağazalardan bebek kıyafetleri aldığı belirtilirken, Karahan'ın hamilelik kilolarını henüz veremediği gözlemlendi. Basında çıkan haberlere göre, oğullarını bakıcıya bırakıp alışverişe çıktığı belirtilen çiftin, daha sonra bir restoranda baş başa yemek yedikleri edinilen bilgiler arasında.  Ünlü çift restoran çıkışı araçlarını beklerlerken, kendileriyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını kırmayıp bol bol hatıra fotoğrafı çektirdikleri öğrenildi.   pelin-karahan hamilelik kiloları  

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Galibe Üstün gelen, yenen, önde gelen.
Erkek Bebek İsimleri
Saadettin 1. Dinin mutluluğu.2. Dini uğurlu, kutlu kılan.