Pelin Akil’den Kızlarıyla İlk Paylaşım Geldi!

Pelin Akil’den Kızlarıyla İlk Paylaşım Geldi!
03 Mayıs 2019

İkizleri Alin ve Lina’yı kucağına alan Pelin Akil, kızlarının ilk fotoğrafını önceki gün sosyal medya hesabından yayınladı.

Pelin Akil, doğum haberini geçtiğimiz haftalarda vermişti. İkizleri Alin ve Lina’yı kucağına alan ünlü oyuncu, kızlarının ilk fotoğrafını önceki gün sosyal medya hesabından yayınladı.

Pelin Akil’den Kızlarıyla İlk Paylaşım Geldi!

2016 yılında meslektaşı Anıl Altan ile nikâh masasına oturan Pelin Akil, hamile olduğunu Kasım ayında açıklamıştı. Kısa bir süre sonra heyecanının ikiye katlandığını ve ikizlere gebe olduğunu söyleyen ünlü oyuncu, oldukça sağlıklı geçen 9 ayın ardından, geçtiğimiz haftalarda kızlarını kucağına almıştı. İstanbul’daki özel bir hastanede doğum yapan Pelin Akil ve kızlarının gayet sağlıklı olduğu açıklanmıştı. Haberi, ünlü oyuncunun yakın arkadaşı Melis Kaygılaroğlu duyurmuştu.

Pelin Akil’den Kızlarıyla İlk Paylaşım Geldi!

Pelin Akil Kızlarının İlk Fotoğrafını Yayınladı

20 Nisan’da doğum yapan Pelin Akil, kızlarının ilk fotoğrafını yayınladı. Köpeği Herkül ile kızlarının ayaklarının göründüğü bir kareyi paylaşan Pelin Akil, fotoğrafa şu açıklamayı ekledi: ‘Size şimdi ki süreçten biraz bahsedeyim. Bu ponçik ayakların başında duran Herkül, her 3 saatte bir bizimle ayakta. Bizim dışımızda odaya giren herkesi bebeklerden uzaklaştırıyor. İnanılmaz bir sahiplenme, inanılmaz bir abicilik. Biz mi nasılız? Biraz yorgun, biraz dalgın ve durgun… Ama çok sevgi dolu, çok aşık ve çok keyifliyiz. Şu görüntüye değmez mi tüm o yorgunluklar. Tamam, sizin yerinize de kokluyorum o ayakları’

Pelin Akil’den Kızlarıyla İlk Paylaşım Geldi!

Markalardan Teklif Yağıyor

Şu sıralar anneliğin keyfini süren Pelin Akil’e, anne-bebek markalarından reklam teklifleri yağıyor. Kızları ile birlikte reklamlarda yer alması karşılığında milyonluk teklifler alan Pelin Akil, şimdilik bu fikre sıcak bakmıyor.

Pelin Akil’den Kızlarıyla İlk Paylaşım Geldi!

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.