Pelin Akil: ‘Analık Zormuş, Daha Şimdiden!’

Pelin Akil: ‘Analık Zormuş, Daha Şimdiden!’
24 Aralık 2018

4 aylık hamile olan Pelin Akil, ikizlerine kavuşmak için gün sayıyor. Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan ünlü oyuncu, gebelik sürecinde yaşadığı zorlukları takipçileriyle paylaşmayı ihmâl etmiyor.

Pelin Akil İkizlerine Kavuşmak İçin Gün Sayıyor

Kendisi gibi oyuncu olan Anıl Altan ile 2016 yılında nikâh masasına oturan Pelin Akil, hamile olduğunu yaklaşık 1 ay önce duyurmuştu. Müjdeli haberi takipçilerine duyurmak için bebeğinin 3 aylık olmasını bekleyen güzel oyuncu, eşi ile birlikte çektiği bir videoyu sosyal medya hesabından yayınlayarak mutlu haberi paylaşmıştı. Son doktor kontrolünde ise mutluluğu ikiye katlanan Pelin Akil, ikizleri olacağını öğrenmişti.

Pelin Akil: ‘Analık Zormuş, Daha Şimdiden!’

Pelin Akil: ‘Analık Zormuş, Daha Şimdiden!’

Yanılma payı olduğunu ancak şimdilik ultrasonda iki kız bebeğin göründüğünü belirten Pelin Akil, sosyal medyayı aktif olarak kullanmaya devam ediyor. Rol aldığı bir tiyatro oyununa çıkmadan önce hamilelik sürecinde yaşadığı zorlukları takipçileriyle paylaşan oyuncu, ‘Bugün de böyle kurumuş dudaklar ve sivilceler ile uyandım. Sesim de hala kısık. Akşam oyunu izlemeye gelecekleri üzmem umarım. Analık zormuş be anacım, şimdiden!’ ifadelerini kullandı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.