Özgü Namal'ın Oğlu Nefes Büyüdü!

Özgü Namal'ın Oğlu Nefes Büyüdü!
05 Mayıs 2017

Oyuncu Özgü Namal'ın oğlu Nefes büyüdü. Geçtiğimiz günlerde 2 yaşına bastığı öğrenilen Nefes'in annesine olan benzerliği dikkatlerden kaçmadı.

Geçtiğimiz doğum yapan oyuncu Özgü Namal'ın oğlu Nefes, büyüdü. Şu sıralar 2 yaşına bastığı öğrenilen bebeğin yeni fotoğrafı yayınlandı. Özgü Namal'ın 2014 yılında reklamcı Ahmet Serdar Oral ile birlikteliğinin ardından, 2015 yılının Nisan ayında Nefes bebek dünyaya gelmişti. Doğum sonrasında setlere ara veren başarılı oyuncu Kilyos'ta bulunan evinde yaşıyor. Geçtiğimiz yıl Aralık ayında da ikinci kez anne olan Namal, Ela Su isminde bir kız bebek dünyaya getirmişti.

Nazar Kokusu Nedeniyle Gözden Uzak Yaşıyor

Doğum yaptıktan sonra bebekleri ile medyada çok fazla yer almayan Özgü Namal'ın bunun nedeninin nazar kokusu olduğu belirtiliyor. Nazar korkusu nedeniyle çocuklarını gözden uzak büyüten Namal'ın Nefes bebeğin yeni fotoğrafının ortaya çıkması ilgi oldu. Geçtiğimiz günlerde 2 yaşına basan Nefes'in annesine olan benzerliği dikkatlerden kaçmadı.

Özgü Namal'ın Oğlu Nefes Büyüdü!

Medyada bebekleri ile ilgili fotoğraf paylaşımı yapmayan Özgü Namal'ın Gaye Sökmen Ajans tarafından ikinci bebek kutlaması için paylaşılan fotoğraf ilgi odağı oldu. Paylaşılan fotoğrafta Nefes bebeğin büyümüş olduğu da gözden kaçmadı.   Özgü Namal'ın Oğlu Nefes Büyüdü!  

İkinci Defa Anne Olmuştu

Özgü Namal geçtiğimiz Aralık ayında ikinci defa anne oldu. Gaye Sökmen Ajans, sosyal medya hesabından paylaştığı ünlü oyuncunun oğlu Nefes ile çekilmiş fotoğrafının altına şu notu düşmüştü. “Elem Su… 15 Aralık Perşembe sabahı saat 08.20’de 4 kilo 100 gr olarak dünyaya geldi. Özgü Namal’ı ve tüm aileyi tebrik ederiz. Sağlıklı, mutlu uzun ömürler dileriz.”   Özgü Namal'ın Oğlu Nefes Büyüdü!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah