Özcan Deniz’in Babalık Sevincine Gölge Düştü

Özcan Deniz’in Babalık Sevincine Gölge Düştü
02 Mayıs 2018

Pazar günü oğlu Kuzey'e kavuşan Özcan Deniz, babasından aldığı üzücü haberle sarsıldı.

Geçtiğimiz Pazar akşamı Feyza Aktan doğum yaparak oğlu Kuzey’i kucağına almıştı. İlk kez baba olan ve hayatının mutluluğunu yaşayan Özcan Deniz, ne yazık ki aynı günlerde babasından üzücü bir haber aldı. Geçen seneden beri akciğer ve bağırsak kanseri tedavisi gören Sadık Deniz’in durumunun ağırlaştığı öğrenildi.

Özcan Deniz’in Babalık Sevincine Gölge Düştü

Sevgilisi Feyza Aktan ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde nikâh masasına oturan Özcan Deniz, oğluna geçtiğimiz Pazar akşamı kavuşmuştu. Kuzey adını verdiği oğlunu kucağına alır almaz kötü haberle sarsılan oyuncu, babasının durumunun ağırlaştığını öğrendi. Geçen seneden beri bağırsak ve akciğer kanseri tedavisi gören Sadık Deniz’in durumunun kötüye gittiğini öğrenen Özcan Deniz, babasını eşinin doğum yaptığı hastaneye getirtti. Aynı hastanenin bir odasında mutluluğu, bir odasında hüznü yaşayan oyuncunun, oğlu Kuzey’i babası Sadık Deniz’in odasına götürdüğü ve dede ile torunu tanıştırdığı öğrenildi.

Özcan Deniz’in Babalık Sevincine Gölge Düştü

Ağabeyi Ercan Deniz Açıklama Yaptı

Özcan Deniz’in ağabeyi Ercan Deniz babasının durumu ile ilgili açıklama yaptı. Sadık Deniz’in durumunun ciddiyetini koruduğunu söyleyen Ercan Deniz; ‘Maalesef durumu ağırlaştı. Akciğer kanseri için gördüğü tedavi devam ediyorken, bağırsaklarındaki kitle patladı. Ama hasta da olsa torununu gördü. Çok mutlu oldu, moral buldu. Şimdi yoğun bir hastane sürecimiz var. Özcan her iki tarafa da yetişmeye çalışıyor.’ şeklinde açıklama yaptı.

Özcan Deniz’in Babalık Sevincine Gölge Düştü

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.