İstanbullu Gelinin Faruk Boran'ı Özcan Deniz Baba mı Oluyor?

İstanbullu Gelinin Faruk Boran'ı Özcan Deniz Baba mı Oluyor?
23 Eylül 2017

İstanbullu Gelin dizisinin Faruk Boran'ı Özcan Deniz'in baba olacağı iddia edildi.

Özcan Deniz Baba Oluyor

Ünlü türkücü ve oyuncu Özcan Deniz'in baba olacağı iddia edildi. Kısa bir süre önce basında yer alan haberlere göre, Özcan Deniz baba oluyor. Edinilen bilgilere göre, Özcan Deniz ile bir yıldır birlikte olduğu kız arkadaşı Feyza Aktan'ın 2 aylık hamile olduğu iddia edildi. Daha önce de evlenecekleri konuşulan Deniz ve Aktan'ın bebek haberi üzerine nikah tarihlerini öne çektikleri öne sürüldü. Geçtiğimiz sezon Star TV'de yayınlanan, bu sezon da kısa bir süre sonra ekranlara gelecek olan İstanbullu Gelin dizisinde rol alan Özcan Deniz, dizide baba olduğunu yıllar sonra öğrenen Bursalı işadamı Faruk Boran karakterini canlandırıyor.   İstanbullu Gelinin Faruk Boran'ı Özcan Deniz Baba mı Oluyor?    

Her Fırsatta Baba Olmak İstediğini Dile Getiriyordu

Yaklaşık bir yıldır Antalyalı Feyza Aktan'la gözlerden uzakta birliktelik yaşadığı iddia edilen 45 yaşındaki Özcan Deniz'in Aktan'ı ailesi ile tanıştırdığı belirtiliyor. Oyuncunun Feyza Aktan'ın iki aylık hamile olduğu haberinin sadece yakın çevresiyle paylaştığı belirtildi.   İstanbullu Gelinin Faruk Boran'ı Özcan Deniz Baba mı Oluyor?   Özcan Deniz'in baba olacağını öğrenmeden önce de her fırsatta baba olmak istediğini dile getirdiği ifade edilirken, ünlü sanatçının bebek haberi üzerine büyük mutluluk yaşadığı belirtiliyor.  

Nikah Konusunda Acele Etmiyorlar

Daha öncede evlenecekleri konusunda haberler çıkan çiftin mutlu haberi aldıktan sonra, nikah tarihini öne aldıkları belirtilirken, şu sıralar babalık heyecanı yaşayan Özcan Deniz'in Feyza Aktan'ın (25 yaş) üzerine titrediği, henüz hamilelik sürecinin başında olması nedeniyle evlilik telaşı yaşamaması için nikah konusunu aceleye getirmedikleri belirtildi.           İstanbullu Gelinin Faruk Boran'ı Özcan Deniz Baba mı Oluyor?  

Özcan Deniz'in Bebeğine Hamile Olan Feyza Aktan Kimdir?

Geçtiğimiz aylarda ünlü oyuncu ve türkücü Özcan Deniz'le birlikteliği ile gündeme gelen Feyza Aktan kimdir? Sorusunun cevabı ile ilgili basında yer alan bir bilgi yok. Antalyalı olduğu bilinen Aktan'ın ünlü oyuncu ile olan ilişkisini gözlerden uzak yaşadıkları iddia ediliyor. Fezya Altan'ın kim olduğuyla ilgili edinilen bilgiler; genç kadının 25 yaşında ve Antalyalı olduğudur. Konuyla ilgili gelişmeler yaşandıkça Özcan Denizin sevgilisi Feyza Aktan ile ilgili detaylı bilgiler basında geniş yer bulacağı ifade ediliyor.     2017 yılında baba olan ünlüler ile ilgili detaylı bilgiye gebe.com Geberrazi kategorisini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.  
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Pakize 1. Temiz, lekesiz. 2. Halis, saf.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl