İkinci Kez Anne Oldu

İkinci Kez Anne Oldu
08 Nisan 2020

Oyuncu Pınar Aydın doğum yaptı! İkinci kez anne olan oyuncu, bebeğine Uğur Berk ismini verdi.

Arka Sokaklar dizisinden tanıdığımız Pınar Aydın doğum yaptı. Ayaz adında bir oğlu olan ünlü oyuncu, ikinci kez erkek bebek annesi oldu.

Pınar Aydın Doğum Yaptı!

Arka Sokaklar dizisinden tanıdığımız Pınar Aydın, Giresunspor’un eski kalecisi Harun Ovalıoğlu ile 2015 yılında mutlu bir yuva kurmuştu. Bu evliliğinden Ayaz adında bir oğlu olan oyuncu, Aralık ayının son günlerinde ikinci kez anne olacağını müjdelemişti. Uzun süredir ekranlarda görünmeyen ve kameralardan uzak bir yaşam sürdüren Pınar Aydın, önceki hafta doğum yaptı.

Uğur Berk İsmini Verdi

İkinci kez anne olan Pınar Aydın, güzel haberi sosyal medya hesabından duyurdu. 31 Mart’ta doğum yapan oyuncunun bir oğlu daha oldu. Mutlu çift oğullarına Uğur Berk ismini verdi.

İkinci Kez Anne Oldu
1 haftalık olan oğlu ile çektiği fotoğrafı Instagram hesabından yayınlayan Pınar Aydın, paylaşımına; ‘Tam bir haftalık olduk. Hoş geldin bebeğim.’ notunu ekledi. Paylaşıma çok sayıda iyi dilek yorumu gelirken, ünlü oyuncunun meslektaşları da hayırlı olsun mesajları iletmeyi ihmal etmedi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Pakize 1. Temiz, lekesiz. 2. Halis, saf.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl