• gebe.com
  • /
  • Öykü Karayel Anne Oluyor!

Öykü Karayel Anne Oluyor!

İki yıl önce evlenen Can Bonomo ve Öykü Karayel çiftinden müjdeli haber geldi.

Öykü Karayel Anne Oluyor!

İki yıl önce evlenen Can Bonomo ve Öykü Karayel çiftinden müjdeli haber geldi. Kameralardan uzak bir yaşam süren mutlu çiftin bebek heyecanı yaşadığı öğrenildi!

Öykü Karayel Hamile!

Kuzey Güney, Kara Para Aşk ve Kalp Atışı gibi sevilen dizilerde rol alarak milyonlarca insanın gönlünde taht kuran Öykü Karayel, ülkemizi Eurovision’da temsil eden başarılı şarkıcı Can Bonomo ile 2018 yılında nikâh masasına oturmuştu. 2 yıllık beraberliğin ardından Maçka Küçükçiftlik Park’ta düzenlenen bir törenle evlenen çift, hemen ardından Çeşme’de keyifli bir düğün organize etmişti. Gözlerden uzak, mutlu bir evlilik sürdüren çiftin şu sıralar bebek heyecanı yaşadığı öğrenildi.

Bebeği 1,5 Aylık

Hürriyet Gazetesi’nin magazin ekinde yer alan habere göre Öykü Karayel hamile! Şimdilerde anne baba olmanın hayalini kuran çiftin güzel haberi yalnızca yakın arkadaşlarıyla paylaştığı öğrenildi. Bebeği henüz 1,5 aylık olan Öykü Karayel’in ilkbaharda doğum yapması bekleniyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.