Ünlü Oyuncu Baba Oldu!

Avrupa Yakası'nın sevilen oyuncusu Ömür Arpacı baba oldu! Eşi Dildar Deniz Erten, önceki gün normal doğum ile bebeğini dünyaya getirdi. İşte detaylar...

Ünlü Oyuncu Baba Oldu!

Avrupa Yakası dizisinin sevilen oyuncusu Ömür Arpacı baba oldu! Müjdeli haberi paylaşan ilk isim ise Dildar Deniz Erten’in doktoru Furkan Kayabaşoğlu oldu.

Ömür Arpacı Baba Oldu!

Çiçek Taksi, Kurtlar Vadisi, Yalan Dünya ve Avrupa Yakası gibi başarılı dizilerde rol alan Ömür Arpacı, 2014 yılında Dildar Deniz Erten ile hayatını birleştirmişti. Mutlu bir evlilik yürüten çift, bir süredir ailelerine katılacak olan bebeklerinin heyecanını yaşıyordu. Artık sona yaklaşan çift, önceki gün oğullarına kavuştu.

Oğullarına Leo İsmini Verdiler

Dildar Deniz Erten ve Ömür Arpacı çifti, önceki gün oğullarına kavuştu.  Çiftin Leo ismini verdikleri bebeklerinin gayet sağlıklı olduğu açıklandı. Normal doğum ile bebeğini dünyaya getiren Dildar Deniz Erten'in de hastaneden taburcu olduğu öğrenildi.

Doğumda Eşini Yalnız Bırakmadı

Akşamüzeri sahneye çıkıp apar topar hastaneye gelen Ömür Arpacı, doğum esnasında eşini yalnız bırakmadı. Çiftin doktoru, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Ömür Arpacı’nın yetişebilmesi için doğumu hızlandırmadıklarını belirtti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.