Ömrünün 800 Haftasını Hamile Geçirdi!

Ömrünün 800 Haftasını Hamile Geçirdi!
09 Nisan 2020

İngiltere’nin en kalabalık ailesi ünvanına sahip olan Radford’ların 22. çocuğu dünyaya geldi. Hayatının yaklaşık 800 haftasını hamile olarak geçiren Sue Radford, başka çocuk düşünmediğini söyledi.

İngiltere’nin en kalabalık ailesi ünvanına sahip olan Radford’ların 22. çocuğu dünyaya geldi. Yaklaşık 10 saat süren doğum sancısının ardından 12 dakika içinde bebeğini dünyaya getiren Sue Radford, kızına Bonnie ismini verdi.

Ömrünün 800 Haftasını Hamile Geçirdi!

İngiltere’nin Lancashire kentinde yaşayan ve fırıncılık yaparak geçimini sağlayan Radford ailesinin 22. çocukları dünyaya geldi. Hayatının yaklaşık 800 haftasını hamile olarak geçiren 45 yaşındaki anne, ilk çocuğunu 1989 yılında doğurdu. Son olarak Bonnie ismini verdiği bir kız çocuğu dünyaya getiren Sue Radford, artık hamile kalmak istemediğini söyledi. Koronavirüs salgını sebebiyle doğumdan sonra hastanede fazla zaman geçirmek istemeyen ve hemen taburcu olan aile, bebeğin henüz nüfus kayıtlarının da yapılmadığını belirtti.

Ömrünün 800 Haftasını Hamile Geçirdi!

10 Odalı Evde Yaşıyorlar

İngiltere’nin en kalabalık ailesi olan Radford’lar, 10 odalı devasa bir malikânede yaşıyor. Bu evi 2004 yılında 240 pounda aldıklarını söyleyen çift, ailenin haftalık mutfak giderlerinin en az 400 pound olduğunu ifade etti.

‘Bu Son Bebeğimiz’

Diğer gebeliklerinde çok fazla sırt ağrısı çektiğini belirten Sue Radford, son hamileliğinin diğerlerine göre çok daha konforlu geçtiğini söyledi. Bonnie ismini verdiği kızını sağlıklı bir şekilde dünyaya getiren 45 yaşındaki anne, daha fazla çocuk sahibi olmak istemediklerini belirtti.

Diğer güncel haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah