• gebe.com
  • /
  • Ünlü Komedyen Olgun Şimşek Yeniden Baba Oldu

Ünlü Komedyen Olgun Şimşek Yeniden Baba Oldu

Başarılı Komedyen Olgun Şimşek yeniden baba oldu.

Ünlü Komedyen Olgun Şimşek Yeniden Baba Oldu

Olgun Şimşek İkinci Kez Baba Oldu

Ünlü komedyen Olgun Şimşek ikinci kez baba oldu. 2011 yılında Zeynep Kocabey'le evlenen Şimşek'in Ali isminde bir de oğlu bulunuyor. Mayıs ayında yeniden baba olma mutluluğunu yaşayan başarılı oyuncu geçtiğimiz günlerde ikinci bebeği kucağında yürürken görüntülendi.

Bebeğin Cinsiyetini Söylemedi

Kısa bir süre önce yeniden babalık mutluluğunu tadan Olgun Şimşek, Etiler'de  bebeği kucağında yürürken görüntülenmişti. Kendisini gören basın mensuplarının sorularını cevapsız bıraktığı belirtilen ünlü oyuncunun  bebeğin cinsiyetinin ne olduğu konusundaki soruları yanıtsız bıraktığı belirtildi.   olgun şimşek ikinci kez baba  

Bebeğin Elbiseleri Kız Olduğuna Yorumlandı

Yolda bebeğiyle yürürken basın mensupları ile karşılaşan Şimşek'in bebeğinin cinsiyetini söylemeyerek, hızlıca oradan uzaklaştığı belirtilirken, bebeğin üzerindeki pembe elbiseyi görenler, "Olgun’un kızı olmuş" yorumunda bulunduğu ifade edildi.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Kadın 1. Erişkin dişi insan. 2. Evlenmiş kız. 3. Eskiden bayan anlamında kullanılan bir san. 4. Analık veya ev yönetimi bakımından gereken erdemleri olan .
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.