• gebe.com
  • /
  • Nur Fettahoğlu Kızıyla ilk Kez Görüntülendi

Nur Fettahoğlu Kızıyla ilk Kez Görüntülendi

Kızını kendisi büyütmek için oyunculuğa bir süre ara verdiğini açıklayan oyuncu Nur Fettahoğlu'nun önceki gün Bodrum'da tatil yaparken çekilen görüntüleri basın tarafından büyük ilgi gördü.

Nur Fettahoğlu Kızıyla ilk Kez Görüntülendi

Nur Fettahoğlu Kızı ile İlk Kez Görüntülendi

Oyuncu Nur Fettahoğlu doğum yaptıktan sonra ilk defa kızıyla birlikte görüntülendi. Kızının doğumundan sonra oyunculuğa bir süre veren Nur Fettahoğlu kızı ile birlikte önceki gün Bodrum'da tatil yaparken çekilen görüntüleri basın tarafından büyük ilgi gördü. Geçtiğimiz yıl anne olan güzel oyuncu bebeğini kendisi büyütmek için oyunculuğa mola verdiğini açıklamıştı. Bodrum Turgutreis'te babası ve kızıyla deniz keyfi yapan Fettahoğlu kızını suyla tanıştırdı.

Senaryo Okumaya Başladım

Doğumdan sonra kızını kendisi büyütmek için bir süre oyunculuğa mola verdiğini açıklayan güzel oyuncu Nur Fettahoğlu, artık verdiği molanın sona geldiğini belirtirken, Yeni senaryo okumalarına başladım, ekranları özlemişim‚ şeklinde açıklama yaptı.   

nur fettahoğlu kızıyla birlikte  

Yaz Boyunca Kiraladığı Villada Kalacak

Bodrum'da kızı ile tatil yaparken fotoğraflara yansıyan oyuncu Nur Fettahoğlu, önceki gün Bodrum'da görüntülenmişti. Fotoğraflarını çekildiğini fark eden güzel oyuncu kızının yüzünü gizlemek için yoğun çaba sarf  etse de bu kez fotoğrafların çekilmesinden kurutulamadı.  Turgutreis'te babası ve kızıyla birlikte deniz keyfi yapan oyuncu, 1 buçuk yaşındaki kızını ilk kez suyla tanıştırdı. Yaz boyunca kiraladığı öğrenilen villada ailesiyle birlikte kalacağı öğrenilen Fettahoğlu, kızıyla bol bol kumda oyunlar oynadı.    

Doğum Kilolarınından Kısa Sürede Kurtuldu

Fettahoğlu'nun, doğum kilolarından kurtulduğu gözlenirken,kısa süre içerisinde eski formuna kavuşmasından bahsettiği bir röportajında "çocuğum çok hareketli olduğu için arkasından koşarken kilo veriyorum" demişti.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Saadet Mutluluk, bahtiyarlık.
Erkek Bebek İsimleri
Maarif Bilgi, kültür.