Nur Erkoç Bebeğini Kucağına Almak İçin Gün Sayıyor!

Nur Erkoç Bebeğini Kucağına Almak İçin Gün Sayıyor!
02 Mart 2017

Yarışmada bulunan damat adaylarından Batuhan Cimilli ile evlenen Erkoç, bebeğinin cinsiyetini de sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaştı. Basında çıkan haberlere göre gebeliğinin 4. ayını tamamlayan Nur Erkoç'un bebeğini bir an önce kucağına almak için gün sayıyor.

Kanal D ekranlarında yayımlanan izdivaç programı “Kısmetse Olur” da geçtiğimiz sezon dünya evine giren Nur Erkoç, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamaya anne olacağını duyurmuştu. Yarışmada bulunan damat adaylarından Batuhan Cimilli ile evlenen Erkoç, bebeğinin cinsiyetini de sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaştı. Basında çıkan haberlere göre gebeliğinin 4. ayını tamamlayan Nur Erkoç'un bebeğini bir an önce kucağına almak için gün sayıyor.

“Anne Oluyorum”

Kısmetse Olur programında evlenme kararı alan ve yaklaşık 300 davetlinin katılımıyla Ağustos ayında evlenen çiftin şahitliğini ünlü türkücü Alişan ve pop müzik sanatçısı Soner Kabadayı yapmıştı. Geçtiğimiz ay anne olacağıyla ilgili mutlu haberini sevenleri ile paylaşan Erkoç, sosyal medya hesabından “Anne Oluyorum” mesajını vermişti. Çiftin bebek sahibi olacakları haberi ilk Batuhan Cimilli'nin duyurduğu belirtilirken Cimilli'nin Twitter sayfasına “baba oluyorum ulan :)” notunu düştüğü görülürken, baba adayı Cimilli'nin daha sonra Nur Erkoç'a ait tahlil fotoğrafını da instagramdaki sayfasından paylaştığı görüldü.

Cinsiyetini Açıklamıştı

Gebeliğinin 4 ayını geride bırakan Cimilli çifti kısa bir süre önce bebeklerinin cinsiyetini öğrendiler. Batuhan Cimilli Instagram sayfasından mutluluğunu takipçileriyle, "Erkek adamın erkek gibi kızı olur. Aşkımızın ilk meyvesi yolda ve kendisi bir prenses. Bu güzel haberi aldığım anı sizlerle paylaşmak istedim. Bizimle beraber bu aşkı yaşayıp heyecanla bebeğimizi bekleyen herkese bizi hiç yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederiz." ifadelerini kullandı.

Bebeğin İsmi de Belli

Geçtiğimiz günlerde “Kısmetse Olur” yarışmacılarının evini ziyaret eden Nur Erkoç ile Batuhan Cimilli çifti, program aracılığıyla çocuklarının ismini de ilk kez duyurdular. Kızlarının ismini “Aselhan” olacağını açıklayan çift, bu kararı Nur’un verdiğini belirtirken,  Batuhan da kızlarının ismindeki “Han” ekinin kendisinden geldiğini söyledi. Nur, ismin sonuna getirilen eklerden hoşlanmadığını belirtse de, Batuhan’ın bu konuda hevesini kırmamak adına bu ismi seçtiğini ifade etti. Asel isminin anlamının ise “cennette akan bal ırmağı” olarak açıklandı.

Nur'dan Bebeğin İlk Fotoğrafı

Gebeliğinin ilerlemesiyle karnı belli olmaya başlayan Nur Erkoç, bebeğinin belli olduğu fotoğrafı instagramdan “Tamam dur kızım gönderiyorum bi dilim pasta pozumla” mesajıyla paylaştı.

Tamam dur kızım gönderiyorum bi dilim pasta ' pozumla ? @cihangir_wedding e sevgilerle ❤

Nur Erkoç CİMİLLİ (@nurerkoc)'in paylaştığı bir gönderi ()

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.