Neslihan Atagül Hamilelik İddiaları İçin Açıklama Yaptı

Neslihan Atagül Hamilelik İddiaları İçin Açıklama Yaptı
15 Nisan 2017

Neslihan Atagül, hakkında çıkan hamile dedikodularına cevap verdi.

Neslihan Atagül hamile olduğu iddiaları için açıklama yaptı. Oyuncu Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu, geçtiğimiz yıl temmuz ayında mükemmel bir düğünle evlenmişti. Son günlerde ise ünlü çiftin bebek beklediği haberleri sıkça medyada alıyordu. Bu iddialara neden olan şey ise Nesihan Atagül'ün fotoğrafının altına Kadir Doğulu'nun yazdığı yorum oldu.       Neslihan Atagül Hamilelik İddiaları İçin Açıklama Yaptı    

Herkesi Heyecanlandıran Yorum

Neslihan Atagül, eşi Kadir Doğulu'nun fotoğrafını 'Kahraman! Seni Seviyorum' notuyla paylaştı. Kadir Doğulu'dan gelen cevap ise kafaların karışmasına neden oldu. Eşinin yorumuna karşılık Kadir Doğulu ise 'Seni Seviyorum 2 BEBEK!' şeklinde cevap verdi. Bu yorumlaşmadan sonra Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çiftinin bebek beklediği haberleri her yerde dolanmaya başladı.  


Neslihan Atagül Hamilelik İddiaları İçin Açıklama Yaptı    

Neslihan Atagül Hamile Olduğuna Dair Çıkan Haberlere Yanıt Verdi

Tüm bu iddialar üzerine oyuncu Neslihan Atagül, bir televizyon programına açıklamada bulundu. Sunucularla iletişime geçip, hamile olduğu yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını dile getirdi.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Pakize 1. Temiz, lekesiz. 2. Halis, saf.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl