Neslihan Atagül Bebek ile İlgili İlk Kez Konuştu!

Neslihan Atagül Bebek ile İlgili İlk Kez Konuştu!
10 Kasım 2017

2016 yazında evlenen Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ün ne zaman çocuk sahibi olacağı merak edilirken, Neslihan Atagül ilk kez bebek hakkında açıklama yaptı!

3 yıllık ilişkilerinin ardından Temmuz 2016'da evlenen Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çiftinin ne zaman çocuk sahibi olacağı merak ediliyordu. Zaman zaman basında çıkan 'Neslihan Atagül hamile' haberlerine rağmen açıklama yapmayan başarılı oyuncu, daha önce hiç konuşmadığı bu konu hakkında açıklama yaptı! Geçtiğimiz günlerde Bakü'ye giden oyuncu, Azeri halkının ve basının yoğun ilgisi ile karşılaştı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan  Neslihan Atagül bebek sahibi olmayı çok istediğini ancak bunun için doğru zamanı beklediklerini söyledi.   Neslihan Atagül Bebek ile İlgili İlk Kez Konuştu!  

Neslihan Atagül Bebek Konusuna Açıklık Getirdi!

Birlikte rol aldıkları 'Fatih Harbiye' dizisindeki set aşklarını gerçek hayata da taşıyan Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti, 3 yıllık birlikteliklerinin ardından 2016 yılının Temmuz ayında nikah masasına oturmuştu. Düğünleri ile sosyal medyada büyük bir ses getiren çiftin ne zaman bebek sahibi olacağı merak edilirken, Neslihan Atagül yaptığı açıklama ile merakları giderdi. Bakü'ye giden ve Azeri halkının yoğun ilgisi ile karşılaşan Neslihan Atagül bebek için uygun zamanı beklediklerini ama çocuk sahibi olmayı çok istediğini söyledi. Yoğun çalışma temposu olan çift, sadece uygun zamanı beklediklerini ve ilerleyen zamanlarda ailelerini genişletmeyi çok istediklerini söyledi.   Neslihan Atagül Bebek ile İlgili İlk Kez Konuştu!  

Özel Hayatıyla İlgili de Konuştu

Geride bıraktığımız günlerde Azerbaycan'a giden ünlü oyuncu, burada Azeri halkının büyük ilgisiyle karşılatı. Azeri basınının da yoğun ilgi gösterdiği başarılı oyuncu, özel hayatıyla ilgili de açıklamalar yaptı. İş tempoları nedeniyle eşiyle birbirlerine fazla vakit ayıramadıklarını söyleyen Atagül, 'Yoğun iş tempomuz yüzünden eşimle birbirimizi özlüyoruz. Aşık olduğun birini özlemek hem çok güzel hem de çok zor.' derken, eşi ile birlikte bir dizi de oynayıp oynamayacağı sorularına ise ' Birlikte rol alacağımız bir teklif gelirse seve seve oynarım.'şeklinde cevap verdi.   Neslihan Atagül Bebek ile İlgili İlk Kez Konuştu!  

Kara Sevda ile Asıl Ününe Kavuşmuştu

Kara Sevda adlı dizi ile büyük bir çıkış yakalayan Neslihan Atagül, dizide Burak Özçivit ile birlikte rol alıyordu. Reyting rekorları kıran dizi, yurt dışında da geniş bir hayran kitlesine sahipti. Geçen sezon final yapan dizinin erken bitmesinin nedeni olarak ise Neslihan Atagül ve Burak Özçivit'in dizideki yakınlaşma sahnelerinin Kadir Doğulu'yu kızdırması olduğu öne sürülmüştü.   Diğer Geberazzi haberlerimizi takip etmek için buraya tıklamanız yeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.