Eski Haber Spikeri Nazlı Tolga'dan Sürpriz Haber!

Eski Haber Spikeri Nazlı Tolga'dan Sürpriz Haber!
10 Aralık 2018

Eski haber spikeri Nazlı Tolga doğum yaptı! Önceki gün bebeğini kucağına alan ünlü spiker, ilk kez anne olmanın heyecanını yaşıyor!

Evlendikten sonra Brezilya’ya yerleşen eski Fox Ana Haber sunucusu Nazlı Tolga doğum yaptı! Bebeğinin ilk fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Tolga’ya birçok tebrik mesajı geldi.

Nazlı Tolga Doğum Yaptı!

Bundan birkaç sene önce Fox Ana Haber bültenini sunan Nazlı Tolga, 2013 yılında Hollandalı iş adamı sevgilisi Lawrence D. Brenninkmeyer ile nikâh masasına oturmuştu. Evlendikten sonra Türkiye’deki kariyerine son verme kararı alan ve eşi ile Brezilya’ya yerleşen Nazlı Tolga, evliliklerini bir bebekle taçlandıracaklarını sosyal medya hesabından duyurmuştu. Sorunsuz bir hamilelik sürecinden sonra önceki gün bebeğini kucağına alan eski sunucu, güzel haberi sosyal medya hesabından paylaştı.

Eski Haber Spikeri Nazlı Tolga'dan Sürpriz Haber!

Nazlı Tolga Bebeğinin İlk Fotoğrafını Yayınladı

Eşinin işi gereği bir süre Sao Paolo’da yaşayan, daha sonra Çin ve Fransa’da bulunan ve son olarak İngiltere’de kendine yeni bir hayat kuran Nazlı Tolga doğum yaptı! İlk kez annelik duygusunu tadan eski haber sunucusu, ilk aile fotoğraflarını sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaştı. Kalp emojisi ile yayınladığı fotoğrafa çok sayıda tebrik mesajı gelirken, Nazlı Tolga ve bebeğinin sağlık durumlarının gayet iyi olduğu öğrenildi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.